Genoscope jest producentem kosmeceutyków oraz suplementów diety opartych na naturalnych substancjach. Wszystkie surowce pozyskiwane są z ekologicznych hodowli, badane laboratoryjnie i weryfikowane aby każda dopuszczona do produkcji partia miała parametry porównywalne z wersją bazową.

Głównym surowcem, na którym opiera się produkcja
Genoscope to Colostrum. Colostrum (potocznie siara, młodziwo) jest wydzieliną gruczołu laktacyjnego ssaków, powstająca w ostatnim okresie przed porodem i w pierwszych dniach po porodzie. Jest to produkt całkowicie naturalny.

Wszystkie surowce naturalne wchodzące w skład produktów
Genoscope pozyskiwane są na terenie Unii Europejskiej. Posiadają niezbędne certyfikaty jakościowe upoważniające do wykorzystania w przemyśle spożywczym i kosmetycznym. Surowce bioaktywne są poddawane szczegółowej, laboratoryjnej kontroli aby parametry jakościowe każdej partii były utrzymane na jak najwyższym poziomie. Produkty Genoscope posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty upoważniające do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Kontakt: ul. Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa, tel. (22) 213 07 29, fax (22) 465 65 36, mail: biuro@genoscope.pl

 

Szczegółowe informacje o produktach
Serum2h z czynnikami wzrostu - Krem na dzień
Lekka, szybko wchłanialna konsystencja (ok. 1 min). Najwyższej jakości colostrum stymulujące starsze komórki skóry (tworzące zmarszczki) do regeneracji na poziomie młodych. Powoduje to regres oznak starzenia się skóry i naturalny zanik zmarszczek. Krem dodatkowo zawiera kwas hialuronowy i proteiny jedwabiu. Można stosować pod makijaż. Efekt widoczny po pierwszym użyciu. Najlepsze efekty po kilku dniach stosowania.
Zastoso
wanie: anti aging, domowa mezoteriapia, dla kosmetyczek, piękna cera, piękne ciało, zabiegi profesjonalne, regres oznak starzenia się skóry, zatrzymanie procesów starzenia, cellulit i rozstępy

Serum2h z czynnikami wzrostu - Krem na noc
Bez parabenów. Najwyższej jakości colostrum stymulujące starsze komórki skóry (tworzące zmarszczki) do regeneracji na poziomie młodych. Powoduje to regres oznak starzenia się skóry i naturalny zanik zmarszczek. Krem dodatkowo zawiera, proteiny jedwabiu, proteiny pereł i kawioru. Bardzo bogata konsystencja kremu wymaga dłuższego okresu wchłaniania. Efekt widoczny po pierwszym zastosowaniu. Najlepsze efekty po kilku dniach stosowania.
Zastoso
wanie: anti aging, domowa mezoteriapia, dla kosmetyczek, piękna cera, piękne ciało, zabiegi profesjonalne, regres oznak starzenia się skóry, zatrzymanie procesów starzenia, cellulit i rozstępySPECJALISTYCZNE LABOLATORIUM BADAWCZE ITA-TEST na podstawie badań z udziałem kosmetologów oceniło właściwości użytkowe kremów Serum2h na dzień i Serum2h na noc jako BARDZO DOBRE !!!

          OPINIA PO BADANIU:
 • daje efekt naturalnego liftingu
 • wyraźnie zmniejsza widoczność zmarszczek
 • bardzo dobry pod makijaż
 • bardzo szybka wchłanialność (do 1 min)
 • wyraźnie wygładza skórę
 • wyraźnie ujędrnia skórę
 • wyraźnie wyrównuje koloryt skóry
 • wyraźnie nawilża, natłuszcza i wygładza naskórek


 • wzmacnia naturalną barierę hydrolipidową skóry
 • zmniejszają łojotok i zapobiega występowaniu nowych zaskórniaków
 • znacząco łagodzi podrażnienia występujące po zabiegach
 • znosi objawy związane z nadmierną suchością skóry
 • duża wydajność w stosowaniu

Kosmetolodzy ocenili krem jako LEPSZY od dotychczas stosowanych produktów.

badanie z dnia 05.03.2015 (B–42028+42029/5707/15)

Przyjaciółki Genoscope, które testują nasze produkty: 1. Serum2h zawiera Colostrum - najsilniejszą naturalną substancję występującą w przyrodzie. Powoduje regres oznak starzenia się skóry poprzez jej regenerację na poziomie komórkowym.
 2. Colostrum przetworzone zachowuje swoją naturalną biologiczną aktywność tylko po poddaniu procesowi liofilizacji (obróbki na zimno). Zachowuje wtedy 100% aktywności czynników wzrostu stymulujących regenerację tkanek.
 3. Colostrum już po pierwszych 6 godzinach od wystąpienia laktacji traci niemal 50% substancji bioaktywnych. Po 12 godzinach 65%, a po 24 godzinach aż 75%. Zbierane z pierwszych 2 godzin zachowuje niemal 100% swojej pierwotnej wartości odżywczej.
 4. Serum2h stworzone zostało na bazie liofilizowanego Colostrum z pierwszych 2 godzin. Dodatkowo wzbogacono je o naturalny kolagen, kwas hialuronowy oraz proteiny jedwabiu.
 5. Serum2h jest kosmeceutykiem nowej generacji, całkowicie bezpiecznym. Nawet długotrwałe stosowanie nie powoduje żadnych skutków ubocznych i nie wymaga zmiany kosmeceutyku. Regularne stosowanie powoduje trwały efekt regresji procesów starzenia się skóry.

wiecej na temat Serum2h zamawiam

 1. Urządzenie do Mezoterapii, alternatywa do zabiegów laserem i chirurgii plastycznej.
 2. MezoRoller wytwarza na skórze mikroskopijne kanaliki - mikrouszkodzenia, powodując stymulację kolagenu I elastyny.
 3. Zadaniem MezoRollera jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem żywych warstw skóry. Powoduje to wzrost przepływu krwi w skórze, co pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu I elastyny.
 4. Dzięki zabiegom przy użyciu MezoRollera, skóra wolniej się starzeje, jest dobrze nawilżona, elastyczna i gładka. Usuwane są również zmarszczki, bruzdy, blizny, rozstępy i cellulitis.
 5. Nowoczesna technologia zastosowana w MezoRollerach gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania.

wiecej na temat mezoRoller zamawiam
 1. COLOSTRUM IMMUNE jest całkowicie naturalnym suplementem diety nowej generacji należącym do grupy nutraceutyków.
 2. COLOSTRUM IMMUNE zawiera Colostrum bovinum. Zawartość immunoglobulin (przeciwciał) w jednej porcji jest nie mniejsza niż 60%.
 3. COLOSTRUM IMMUNE zostało przetworzone w procesie liofilizacji (obróbki na zimno). Dla zapewnienia maksymalnej efektywności działania, tabletki są powlekane specjalną powłoką dojelitową dzięki czemu tabletka rozpuszcza się w jelicie cienkim a nie w żołądku tak jak inne tego typu tabletki.
 4. COLOSTRUM IMMUNE zostało przebadane pod kątem czystości oraz zawartości substancji szkodliwych jak pestycydy, metale ciężkie, antybiotyki, sterydy i substancje modyfikowane genetycznie.
 5. COLOSTRUM IMMUNE, specjalnie ze względu na osoby uczulone na białka pochodzenia krowiego zostało pozbawione tłuszczu, kazeiny, białek serwatkowych oraz jąder o dużej masie cząsteczkowej.

wiecej na temat Colostrum Immune  |  zamawiam
 1. COLOSTRUM ALPHA jest czystą, płynną postacią Colostrum bovinum - substancją naturalną występującą w przyrodzie.
 2. COLOSTRUM ALPHA w ostatecznej postaci jest produktem bez jakichkolwiek dodatków i konserwantów. Zostało przebadane pod kątem czystości oraz zawartości substancji szkodliwych jak pestycydy, metale ciężkie, antybiotyki, sterydy i substancje modyfikowane genetycznie.
 3. COLOSTRUM ALPHA, specjalnie ze względu na osoby uczulonych na białka pochodzenia krowiego zostało pozbawione tłuszczu, kazeiny, białek serwatkowych oraz jąder o dużej masie cząsteczkowej.
 4. COLOSTRUM ALPHA jest całkowicie naturalnym suplementem diety nowej generacji należącym do grupy nutraceutyków.
 5. COLOSTRUM ALPHA zostało przetworzone w procesie liofilizacji (obróbki na zimno).

wiecej na temat Colostrum Alpha  |  zamawiam
 1. COLOSTRUM HYPO jest 100% Colostrum kozim, przetworzonym w procesie liofilizacji (obróbki na zimno).
 2. COLOSTRUM HYPO jest całkowicie naturalnym suplementem diety nowej generacji należącym do grupy nutraceutyków.
 3. COLOSTRUM HYPO jest suplementem nieuczulającym. Może być stosowany przez osoby uczulone na białko krowie (skaza białkowa).
 4. COLOSTRUM HYPO występuje w postaci  kapsułek, które oprócz doustnego stosowania mogą być przełamane i zawarte w nich sproszkowane Colostrum kozie może być zmieszane z płynem lub dodane bezpośrednio do pokarmu.
 5. COLOSTRUM HYPO jest wytwarzane bez żadnych dodatków i konserwantów. Zostało przebadane pod kątem czystości oraz zawartości substancji szkodliwych jak pestycydy, metale ciężkie, antybiotyki, sterydy i substancje modyfikowane genetycznie.

wiecej na temat Colostrum Hypo  |  zamawiam
 1. DIABETEGEN to dermokosmetyk nowej generacji wspomagający regenerację skóry problematycznej, osłabionej i ze skłonnościami do zranień.
 2. DIABETEGEN swoją skuteczność zawdzięcza substancji wiodącej, jaką jest najwyższej jakości Colostrum - najrzadszej, a zarazem najsilniejszej substancji naturalnej występującej w przyrodzie, stymulującej organizm do autoregeneracji i poprawy naturalnej odporności. Substancjami pomocniczymi są Alantoina, Panthenol, Srebro Koloidalne i Witamina E.
 3. DIABETEGEN doskonale oczyszcza podłoże skóry i reguluje środowisko bakteriostatyczne. Dzieje się tak dzięki naturalnym substancjom jak laktoferyna, laktoperoksydaza czy srebro koloidalne niejonowe.
 4. DIABETEGEN został stworzony bez jakichkolwiek sztucznych substancji konserwujących, zapachowych oraz środków ropopochodnych. Jego bardzo prosty skład ogranicza do minimum występowanie miejscowych odczynów alergicznych. Proces przygotowania gwarantuje zachowanie 100% bioaktywności czynników wzrostu, nieocenionych dla regeneracji skóry.
 5. DIABETEGEN został przebadany dermatologicznie. Posiada rekomendację PSD (Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków).

wiecej na temat Diabetegen zamawiam

Naukowcy i lekarze, którzy uznali krem Diabetegen jako najlepszy kosmetyk dla diabetyków oraz pacjentów medycyny paliatywnej • Prof. dr. hab.med. Jacek Łuczak
 • Prof. dr. hab. med. Danuta Perek
 • Prof. dr. hab. med. Irena Ponikowska
 • Prof. dr. hab. med. Czesław Wójcikowski
 • Prof. dr. hab. med. Danuta Sońta - Jakimczyk
 • Prof. dr. hab. Roman Cichoń
 • Prof. dr. hab. med. Irena Ponikowska
 • Prof. hab. med. Zbigniew Bohdan
 • Dr. hab. med. Marzena Samardakiewicz
 • Dr. n. med. Wojciech Madziara
 • Dr. n. med. Elżbieta Szymańska
 • Dr. n. farm. Jerzy Jambor
 • Dr. n. med. Jacek Chojnowski
 • Dr. n. med. Wiesław Jundził

              Nagrody i wyróżnienia Diabetegenu:Kontakt: ul. Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa, tel. (22) 213 07 29, fax (22) 465 65 36, biuro@genoscope.pl