Serum2h
Serum2h
Serum2h

gs-fbgs-iconen-iconde-icones-icon

Kontakt

GENOSCOPE kosmeceutyki i nutraceutyki

biuro@genoscope.pl      (22) 213 07 29

Genoscope jest producentem kosmeceutyków oraz suplementów diety opartych na naturalnych substancjach. Wszystkie surowce pozyskiwane są z ekologicznych hodowli, badane laboratoryjnie i weryfikowane, aby każda dopuszczona do produkcji partia miała parametry porównywalne z wersją bazową.

Głównym surowcem, na którym opiera się produkcja Genoscope to Colostrum (pierwsze mleko, siara). Jest to naturalna substancja, która zawiera wszystkie występujące w przyrodzie bioaktywne czynniki wzrostu, pełen łańcuch aminokwasów oraz ponad 250 innych naturalnych substancji stymulujących układ odpornościowy do maksymalnej regeneracji. Colostrum pobierane jest od krów z certyfikowanych hodowli bez żadnej szkody dla zwierząt.

Wszystkie surowce naturalne wchodzące w skład produktów Genoscope pozyskiwane są na terenie Unii Europejskiej. Posiadają niezbędne certyfikaty jakościowe upoważniające do wykorzystania w przemyśle spożywczym i kosmetycznym. Surowce bioaktywne są poddawane szczegółowej, laboratoryjnej kontroli, aby parametry jakościowe każdej partii były utrzymane na jak najwyższym poziomie. Kosmeceutyki i nutraceutyki Genoscope posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty upoważniające do obrotu na terenie Unii Europejskiej. To w 100% bezpieczne suplementy diety, oparte wyłącznie o naturalne substancje.

Produkty Genoscope dostępne są w największych hurtowniach farmaceutycznych oraz w ponad 13 000 aptek na terenie Polski. Firma posiada również sieć dystrybucji w następujących krajach: Korea Płd., Kanada, Australia, Arabia Saudyjska, Emiraty Arabskie, Katar, Rosja, Liban, Kuwejt, Palestyna, Egipt, Oman, Iran, Irak, Ukraina, Rumunia, Mongolia, Białoruś.

W sprawach konsumenckich prosimy kontaktować się z numerem: 
+48 (22) 213 07 29

lub pocztą elektroniczną na adres: 
zamowienia@genoscope.pl

Siedziba centrali firmy:
Genoscope Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Ostrobramska 101
04-041 Warszawa, Polska
biuro@genoscope.pl

Dane rejestrowe:
NIP 1132808840
KRS 0000361515
REGON 142495916do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl