Colostrum w kremie

Uszkodzona w różny sposób tkanka skórna może zacząć się szybciej goić, jeśli zastosujemy Diabetegen, czyli kosmetyk nowej generacji. Colostrum dla dorosłych w kremie to produkt mogący wspomóc jej regenerację i zalecany zarówno po różnych zabiegach chirurgicznych, jak i skłonnościach do problemów dermatologicznych czy zranień. Substancją aktywną w tym preparacie jest siara krowia, naturalnie występująca w przyrodzie. Może stymulować ona organizm do autoregeneracji i wspomagać odporność.

Krem Colostrum jest przebadany dermatologicznie i rekomenduje go Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. Ma bardzo szerokie zastosowanie m.in. w profilaktyce infekcji skórnych, w tym także tych będących skutkiem chorób metabolicznych. Może wspomagać zapobieganie np. stopie cukrzycowej, działać ochronnie w pielęgnacji skóry narażonej na przesuszenie i nadmierne złuszczanie się, jak również rogowacenie i podrażnienia.

Dorośli mogą stosować preparat w zależności od potrzeb. W przypadku nadwrażliwości należy go odstawić i zasięgnąć porady lekarza.

Znajdujące się w tej kategorii produkty to wspaniała alternatywa dla kosmetyków występujących w formie maści. Preparaty mają łagodną konsystencję, która równomiernie się rozprowadza. Colostrum w kremie w połączeniu z innymi składnikami aktywnymi wykazuje znakomite właściwości regeneracyjne naskórka i odpowiada na potrzeby skóry podrażnionej, alergicznej oraz wrażliwej. Niweluje zaczerwienienia spowodowane uczuleniami, ma działanie kojące i tworzy formę naturalnej bariery ochronnej.

Kosmetyki zawierające siarę kozią lub krowią znane są ze swojej skuteczności w kontekście odbudowy tkanek, zmniejszenia zrogowacenia skóry oraz skłonności do jej pękania. Kremy z colostrum mają zdolność do odmładzania komórek oraz włókien kolagenowych, co sprzyja zatrzymywaniu oznak starzenia się. Warto również wspomnieć, że preparaty obecne w naszym asortymencie wykazują działanie silnie nawilżające i bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku skóry suchej oraz szorstkiej. Produkty występują w ofercie w kilku rozmiarach opakowań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl