Uszkodzona w różny sposób tkanka skórna może zacząć się szybciej goić, jeśli zastosujemy Diabetegen, czyli kosmetyk nowej generacji. Colostrum dla dorosłych w kremie to produkt mogący wspomóc jej regenerację i zalecany zarówno po różnych zabiegach chirurgicznych, jak i skłonnościach do problemów dermatologicznych czy zranień. Substancją aktywną w tym preparacie jest siara krowia, naturalnie występująca w przyrodzie. Może stymulować ona organizm do autoregeneracji i wspomagać odporność.

Krem Colostrum jest przebadany dermatologicznie i rekomenduje go Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. Ma bardzo szerokie zastosowanie m.in. w profilaktyce infekcji skórnych, w tym także tych będących skutkiem chorób metabolicznych. Może wspomagać zapobieganie np. stopie cukrzycowej, działać ochronnie w pielęgnacji skóry narażonej na przesuszenie i nadmierne złuszczanie się, jak również rogowacenie i podrażnienia.

Dorośli mogą stosować preparat w zależności od potrzeb. W przypadku nadwrażliwości należy go odstawić i zasięgnąć porady lekarza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl