Siara w tabletkach

Ciągłe zmęczenie, brak energii do działania, intensywny tryb życia czy wysiłek fizyczny, wypadające włosy to przykładowe problemy, przy których pomocna może okazać się krowia siara w tabletkach. Preparat Colostrum dostępny jest do stosowania podczas różnych kuracji, które mogą trwać od kilku dni do nawet wielu tygodni. Jego działanie wynika z głównego składnika – bioaktywnego surowca organicznego przetworzonego w procesie liofilizacji, czyli obróbki na zimno.

Siarę w tabletkach mogą przyjmować również osoby uczulone na białka pochodzenia krowiego. Mimo iż w Colostrum nie ma tłuszczu, białek serwatkowych oraz jąder o dużej masie cząsteczkowej, to jednak zachowane zostały wartości składników aktywnych odpowiedzialnych za właściwości preparatu.

Ten produkt możliwy jest do przyjmowania praktycznie przez każdego – dziecka, osoby starszej lub sportowca. Można stosować go także w okresie wzmożonej aktywności oraz dla poprawienia kondycji skóry i włosów. Oferowany suplement rozpuszcza się dopiero w jelicie cienkim, a nie w żołądku, jak inne tego typu produkty. Wpływa to równocześnie na jego lepszą wchłanialność.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat działania produktu, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Colostrum jest bioaktywną substancją, która może być wykorzystywana na wiele sposobów. Znajduje bowiem zastosowanie jako jeden ze składników produktów kosmetycznych w postaci maści oraz kremów. Ponadto występuje ono w kapsułkach oraz tabletkach jako naturalny suplement diety. Właśnie w tej drugiej postaci obecny jest w opisywanej kategorii. Siara w tabletkach dostępna jest w opakowaniach liczących 15, 30, a także 60 sztuk. Colostrum występuje także w dwóch formach: Sport oraz Imunne. Pierwsza z wymienionych dedykowana jest w głównej mierze sportowcom oraz osobom uprawiającym aktywność fizyczną. Colostrum Immune skierowane jest natomiast do wszystkich osób niezależnie od ich wieku.

Przyjmowanie znajdującej się w asortymencie siary w tabletkach powinno przed zastosowaniem skonsultowane z lekarzem w celu odpowiedniej suplementacji. Warto pamiętać, że substancja bioaktywna w żadnym wypadku nie zastąpi zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia i może być wykorzystywana wyłącznie jako jej uzupełnienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl