Produkty na skaleczenia na bazie colostrum

Drobne urazy można leczyć za pomocą kremów, jednak wszystkie poważniejsze obrażenia należy zawsze skonsultować w gabinecie lekarskim, w którym otrzymamy pomoc i dalsze zalecenia.

Liczne preparaty na skaleczenia z naszego sklepu mogą wspomóc gojenie się niezbyt rozległych i płytkich zadraśnięć. Maści i kremy na rany z colostrum zostały opracowane przez nasz zespół - zawierają silne, ale naturalne składniki występujące w przyrodzie. Przypuszcza się, że regularna pielęgnacja otarć i skaleczeń za pomocą preparatu może również złagodzić ewentualnie występujące i przejściowe bóle w miejscu uszkodzenia ciała.

Dzięki swoim właściwościom maść na rany z colostrum mogą stosować osoby, które zdecydują się na założenie opatrunku - wyrób jest obojętny na ciała obce, więc jedynie wesprze naturalne procesy leczenia zachodzące w organizmie. W razie konieczności, z naszego preparatu pielęgnacyjnego korzystają osoby dorosłe, jak i dzieci pod ich nadzorem.

Powstałe po początkowej pielęgnacji skóry swędzące strupki są uprzykrzające zwłaszcza dla najmłodszych - ich rozdrapywanie spowalnia naturalną kurację. W takiej sytuacji przypuszcza się, że maść na skaleczenia z colostrum, otarcia i drobne ranki częściowo przyczyni się do zmniejszania uczucia swędzenia, a to w pewnym stopniu przyspieszy końcowe gojenie się skóry.

Co wybrać na rany?

Mamy świadomość, że pielęgnacja skaleczeń nigdy nie powinna być problematyczna zarówno dla dziecka, jak i jego rodzica. Kuracja musi przebiegać przede wszystkim w bezpieczny sposób, bo nawet niewielkie, ale nieopatrzone rany mogą doprowadzić do poważnej infekcji i powikłań – wtedy użycie maści z colostrum lub jakiegokolwiek innego preparatu po prostu nie wystarczy.

W ramach leczenia lub wystąpienia wątpliwości zawsze trzeba umówić się na konsultacje ze specjalistą. Pamiętaj, aby nigdy nie ignorować żadnych ran, nawet tych powierzchownych! Miej na uwadze to, że preparaty z colostrum i maści mogą jedynie złagodzić objawy i wspomóc pielęgnacje skaleczeń przypisanymi środkami, ale nigdy nie stosuj ich jako zamiennika profesjonalnej porady i opieki lekarskiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl