Diabetegen Forte 150g - maść wspomagająca regenerację skóry

Dostępność: wkrótce dostawa
Cena: 295,00 zł 295.00
ilość szt.
Zyskujesz 25 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

[GENO]COLOSTRUM - 
najlepsza jakość potwierdzona przez certyfikaty: 
GMP, HACCP, IFS Food (4-B,C,D,E,F), EN ISO 13485:2016, 
EN ISO 22716:2007, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015

[GENO]COLOSTRUM - 
najlepsza jakość potwierdzona przez certyfikaty: 
GMP, HACCP, IFS Food (4-B,C,D,E,F), EN ISO 13485:2016, 
EN ISO 22716:2007, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015

[GENO]COLOSTRUM - 
najlepsza jakość potwierdzona przez certyfikaty: 
GMP, HACCP, IFS Food (4-B,C,D,E,F), EN ISO 13485:2016, 
EN ISO 22716:2007, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015

DIABETEGEN FORTE – SILNIE DZIAŁAJĄCA MAŚĆ NA BAZIE COLOSTRUM, WSPOMAGAJĄCA REGENERACJĘ SKÓRY.

Diabetegen Forte to silnie skoncentrowana maść nowej generacji, który wspomaga regenerację skóry problematycznej, osłabionej i mającej skłonności do zranień. Genoscope, jako pionier maści na bazie colostrum zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo, potwierdzone wieloletnim doświadczeniem, nagrodami oraz opiniami lekarzy. Czynniki wzrostu zawarte w colostrum wspomagają regenerację i naprawę tkanek, oraz pobudza organizm do autoregeneracji.

Silnie skoncentrowana maść z colostrum bovinum - Diabetegen Forte

Preparat Diabetegen Forte zawdzięcza swoją skuteczność środkowi wiodącemu, którym jest najwyższej jakości colostrum, zawierające ponad 250 naturalnych substancji, pełen łańcuch aminokwasów, czynniki wzrostu i witaminy, dzięki temu jest kompleksowym i silnym wparciem dla Twojej skóry i wspiera nawet przy trudno gojących się ranach.

Produkt został przebadany dermatologicznie.

MOŻE BYĆ UŻYWANY PRZEZ KOBIETY W CIĄŻY I KARMIĄCE PIERSIĄ.

MOŻE BYĆ UŻYWANY PRZEZ KOBIETY W CIĄŻY I KARMIĄCE PIERSIĄ.

MOŻE BYĆ UŻYWANY PRZEZ KOBIETY W CIĄŻY I KARMIĄCE PIERSIĄ.

DIABETEGEN FORTE, DLA KOGO MAŚĆ Z COLOSTRUM?

Maść na bazie colostrum z proteinami jedwabiu i kawioru ma zastosowanie regenerujące, dla każdego rodzaju skóry.

Skondensowana formuła znajduje przeznaczenie przy:

 • Trądziku
 • Opryszczce i świądzie
 • Oparzeniach i odmrożeniach
 • Bliznach i bliznach pooperacyjnych
 • Profilaktyce infekcji skórnych

A także w przypadku wystąpienia:

 • bielactwa
 • łuszczycy
 • odleżyn i pęcherzy
 • stopy cukrzycowej

Diabetegen Forte zapewnia silne nawilżenie suchej i szorstkiej skóry oraz zmniejsza tendencję do jej pękania. Maść przynosi ulgę skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień, wykazuje działanie kojące i ochronne oraz poprawia ogólny wygląd skóry.

MAŚĆ NA BLIZNY Z COLOSTRUM, PROTEINAMI JEDWABIU I KAWIORU?

Diabetegen Forte to maść z colostrum, która została opracowana specjalnie z myślą o wspieraniu procesu gojenia ran i blizn, w tym blizn pooperacyjnych, również u osób z cukrzycą, u których proces regeneracji skóry może być utrudniony.

Wsparcie Gojenia Blizn w wersji forte

Colostrum zawiera czynniki wzrostu, takie jak TGF-β i IGF-1, które stymulują odnowę komórek skóry, przyspieszając gojenie i regenerację tkanek. Dzięki temu skutecznie wspiera gojenie blizn, gdzie szybka i efektywna regeneracja skóry jest kluczowa.

Działanie Antybakteryjne i Przeciwzapalne

Składniki takie jak laktoferyna i immunoglobuliny działają antybakteryjnie i przeciwzapalne, co może zapobiegać infekcjom w obszarze blizn pooperacyjnych i zmniejszać stan zapalny, sprzyjając regeneracji nawet trudno gojących ran.

Nawilżenie i Ochrona Skóry

Maść na blizny z colostrum silnie wspiera nawilżenie skóry, co jest ważne w utrzymaniu jej elastyczności i zdrowego wyglądu, zwłaszcza w obszarach bliznowatych.

Regularne stosowanie maści może pomóc w zredukowaniu widoczności blizn pooperacyjnych, uczynić je mniej zauważalnymi i bardziej elastycznymi.

MAŚĆ NA OPARZENIA – DIABETEGEN FORTE

Maść na oparzenia z colostrum najwyższej jakości może oferować szereg korzyści, wykorzystując unikalne właściwości colostrum w celu wspierania gojenia i regeneracji uszkodzonej skóry. Oto kluczowe aspekty zastosowania tej maści w leczeniu oparzeń:

Wsparcie Gojenia Oparzeń

Colostrum jest bogate w czynniki wzrostu, takie jak TGF-β i IGF-1, które mogą przyspieszać proces regeneracji skóry poprzez stymulację tworzenia nowych komórek. To przyspiesza gojenie i może pomóc w minimalizowaniu powstawania blizn po oparzeniach.

Działanie Antybakteryjne i Przeciwzapalne

Laktoferyna i immunoglobuliny obecne w colostrum posiadają właściwości antybakteryjne i antyinflamacyjne. Mogą one pomagać w zapobieganiu infekcjom bakteryjnym, które są częstym problemem w przypadku oparzeń, a także zmniejszać stan zapalny w uszkodzonym obszarze.

Nawilżanie i Ochrona Skóry

Maść może nawilżać i tworzyć ochronną barierę na uszkodzonej skórze, co wspomaga leczenie oparzeń, pomagając zachować elastyczność skóry i zapobiegając jej wysuszaniu.

Redukcja Bólu i Dyskomfortu

Aplikacja maści może przynieść ulgę w bólu i dyskomforcie związanym z oparzeniami.

Wsparcie dla Skóry Diabetyków w silnej maści z colostrum

W przypadku osób z cukrzycą, gdzie gojenie ran i oparzeń może być utrudnione, stosowanie maści z colostrum może przyspieszyć proces regeneracji skóry i zmniejszyć ryzyko powikłań.

Zmniejszenie Ryzyka Bliznowacenia

Regularne stosowanie maści na oparzenia z colostrum wspiera w zredukowaniu tworzenia się blizn, uczynieniu je mniej zauważalnymi i bardziej elastycznymi.

MAŚĆ NA TRĄDZIK

Diabetegen Forte jako maść z colostrum na trądzik wspiera skórę na wielu płaszczyznach.

Działanie Antybakteryjne

Trądzik często wynika z przewlekłych stanów zapalnych spowodowanych bakteriami. Laktoferyna i immunoglobuliny w colostrum mają właściwości antybakteryjne, które mogą pomóc w redukcji bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku.

Zmniejszenie Stanu Zapalnego

Czyste i 100% naturalne colostrum zawiera również składniki o działaniu przeciwzapalnym. Mogą one pomóc w redukcji stanu zapalnego związanego z trądzikiem, co przekłada się na zmniejszenie zaczerwienienia i obrzęku wokół zmian skórnych.

Wsparcie Regeneracji Skóry w wersji Forte

Czynniki wzrostu obecne w colostrum, takie jak TGF-β i IGF-1, mogą wspierać procesy odnowy komórkowej skóry. To może przyspieszać gojenie zmian trądzikowych i pomagać w redukcji powstawania blizn potrądzikowych.

Nawilżenie Skóry ze 100% naturalnym colostrum

Maść może zapewniać nawilżenie skórze, co jest ważne, ponieważ niektóre leczenia trądziku mogą prowadzić do jej wysuszenia i podrażnienia.

Wzmacnianie Bariery Skórnej

Regularne stosowanie maści może pomóc w wzmocnieniu naturalnej bariery skórnej, co jest ważne w utrzymaniu zdrowej skóry i ochronie przed czynnikami zewnętrznymi, które mogą przyczyniać się do powstawania trądziku.

DIABETEGEN FORTE – SILNIE SKONCENTROWANA MAŚĆ NA STOPĘ CUKRZYCOWĄ

Maść Diabetegen Forte z colostrum, proteinami jedwabiu i kawioru stosowana w leczeniu stopy cukrzycowej, może przynosić istotne korzyści ze względu na swoje unikalne właściwości. Stopa cukrzycowa to poważny problem, który może prowadzić między innymi do owrzodzeń, infekcji. Oto jak maść z colostrum Diabetegen Forte może wspierać zwalczanie tej dolegliwości:

Wsparcie Gojenia Ran w wersji Forte

Colostrum zawiera czynniki wzrostu, które mogą przyspieszać proces regeneracji skóry i wspierać w regeneracji skóry w miejscach ran stopy cukrzycowej. Te czynniki wzrostu stymulują tworzenie nowych komórek skóry, pomagając w szybszym gojeniu i redukcji ryzyka powikłań.

Działanie Antybakteryjne i Przeciwzapalne

Oparzenia i rany u osób z cukrzycą są szczególnie podatne na infekcje. Składniki takie jak laktoferyna i immunoglobuliny w colostrum mają działanie antybakteryjne i antyinflamacyjne, które wspierają w zapobieganiu infekcjom i zmniejszaniu stanu zapalnego w obszarze uszkodzonym.

Jeszcze silniejsze Nawilżanie i Ochrona Skóry

Maść na stopę cukrzycową z colostrum wspiera nawilżenie i ochronę skóry, co jest ważne w utrzymaniu jej elastyczności i zdrowia. To może być szczególnie ważne w przypadku stopy cukrzycowej, gdzie skóra często jest sucha i podatna na pęknięcia.

Wsparcie Krążenia

Czynniki wzrostu i inne składniki w colostrum mogą wspierać krążenie w uszkodzonych obszarach, co jest ważne w leczeniu stopy cukrzycowej, gdzie słabe krążenie jest częstym problemem.

Zmniejszenie Ryzyka Blizn i Owrzodzeń

Regularne stosowanie silnie skoncentrowanej maści może pomóc w minimalizowaniu powstawania blizn i owrzodzeń, które są poważnym ryzykiem w przypadku stopy cukrzycowej.

Ogólna Poprawa Stanu Skóry

Poprzez wzmacnianie bariery skórnej i wspieranie zdrowia skóry, maść na stopę cukrzycową z colostrum - Diabetegen Forte może przyczynić się do ogólnej poprawy stanu skóry u osób z cukrzycą.

JAKIE SKŁADNIKI ZAWIERA MAŚĆ Z COLOSTRUM?

Colostrum, znane również jako siara, jest pierwszym mlekiem produkowanym przez ssaki (w tym ludzi) tuż po porodzie. Jest bogate w różne substancje odżywcze i składniki bioaktywne, które mogą wspierać zdrowie skóry i procesy gojenia. Oto niektóre z kluczowych składników colostrum i ich potencjalne korzyści:

1. Immunoglobuliny (przeciwciała): Colostrum jest bogate w immunoglobuliny, głównie IgA, IgG i IgM. Te przeciwciała mogą pomagać w walce z infekcjami i stanami zapalnymi, co jest istotne przy leczeniu ran, oparzeń i problemów skórnych jak stopa cukrzycowa.

2. Czynniki wzrostu: Takie jak czynnik wzrostu transformujący-beta (TGF-β) i czynnik wzrostu podobny do insuliny (IGF-1). Te czynniki wspierają proces gojenia się ran poprzez stymulację proliferacji i różnicowania komórek skóry, co przyspiesza regenerację tkanek i może pomagać w minimalizowaniu blizn.

3. Laktoferyna: Białko posiadające właściwości antybakteryjne, antywirusowe, antygrzybicze oraz antyinflamacyjne. Może pomagać w walce z infekcjami skórnymi, które są częste w przypadku oparzeń i ran u osób z cukrzycą.

4. Probiotyki: Colostrum zawiera również bakterie korzystne dla zdrowia, które mogą wspierać zdrowie skóry poprzez utrzymanie równowagi mikroflory skórnej.

5. Witaminy i minerały: Zawiera również kluczowe witaminy (jak A, E i C) oraz minerały, które są ważne dla zdrowia skóry i wspierają gojenie blizn. Witamina A jest szczególnie ważna dla regeneracji skóry, a witamina E działa jako przeciwutleniacz, chroniąc skórę przed uszkodzeniami.

6. Cytokiny: Są to małe białka, które odgrywają rolę w komunikacji komórkowej i mogą modulować odpowiedź immunologiczną i procesy zapalne, dzięki czemu wspomagają gojenie ran i blizn.

Zastosowanie colostrum w leczeniu skórnych problemów zdrowotnych, takich jak oparzenia, rany, blizny czy stopa cukrzycowa, opiera się na tych właściwościach. Jego składniki odżywcze i bioaktywne mogą wspierać proces gojenia, zmniejszać ryzyko infekcji, a także pomagać w regeneracji uszkodzonej skóry. 

REKOMENDACJE MEDYCZNE

 Diabetegen Rekomendacja PSD Diabetegen Opinia Onkologiczna

„W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków rekomendujemy DIABETEGEN i DIABETEGEN FORTE — maści wspomagające gojenie ran. Na podstawie wieloletniej współpracy z firmą Genoscope oraz pozytywnych rezultatów leczenia u osób zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu, z całym przekonaniem rekomendujemy ich użycie szerokiej grupie pacjentów dotkniętych problemami skórnymi, a w szczególności z problemem trudno gojących się ran cukrzycowych.
Ponadto składamy gorące podziękowanie w imieniu ponad 2,7 mln grupy osób w Polsce dotkniętych nieuleczalną choroba cukrzycową za rozpropagowanie tych cennych produktów. Fakt stworzenia warunków jego dostępności dla diabetyków jest bardzo ważnym elementem umożliwiającym skuteczne leczenie przewlekłych przypadków stopy cukrzycowej.
Stosowanie produktów firmy Genoscope przez osoby cierpiące na chorobę cukrzycową znacząco wpływa na zmniejszenie liczby amputacji kończyn dolnych, których rocznie w Polsce wykonuje się ponad 14,5 tysiąca.”
Anna Śliwińska, Prezes Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, organizacji pożytku publicznego, członek International Diabetes Federation

„Diabetegen to nowa generacja dermo kosmetyku przyspieszającego i zamykającego niegojące się rany. Skład Diabetegen oparty jest na siarze bydlęcej, czynnikach wzrostu, insulinie i srebrze koloidalnym sprawia on, że Diabetegen jest najlepszym produktem do gojenia i zamykania nawet ran cukrzycowych. Wypróbowałem Diabetegen z różnymi przypadkami cukrzycy i pacjentami bez cukrzycy, a wyniki były zdumiewające. Zdecydowanie polecam Diabetegen.”
Dr Saif Ahmad Salem Ahmad Darwish - Kierownik Communication and Public relation. Konsultant w Medicine & Public Health w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Certyfikowany w medycynie środowiskowej przez Arab Board of Health. Magister w Royal College of Surgeons w Irlandii (RCSI)

„Podczas badania pacjentów poddawanych chemioterapii, u których zaobserwowano zmiany poprzetoczeniowe w miejscu wkłucia, 20 pacjentów zostało poddannych intensywnemu leczeniu preparatem DIABETEGEN w okresie 10.2018 – 01.2019. 
U 70% pacjentów zaobserwowano cofnięcie się zmian powstałych po przetoczeniu preparatu 5 Fluorouracyl.
U żadnego z pacjentów nie zaobserwowano pogłębiania się zmian podczas stosowania preparatu DIABETEGEN. Na podstawie otrzymanych wyników badań, preparat DIABETEGEN został oceniony jako najlepiej gojący trudne rany w porównaniu do innych tego typu preparatów dostępnych na rynku. Badanie Obserwacyjne działania maści DIABETEGEN, wykonane na Oddziale Onkologii w Szpitalu Magodent przy ulicy A.E. Fieldorfa „Nila” 40 w Warszawie."
Agnieszka Staniak, Kierownik Opieki Medycznej

„Diabetegen jest bardzo dobrym wyborem w leczeniu ran prostych oraz skomplikowanych, jak np. stopy cukrzycowej. Złożony i kompletny skład produktu zapewnia dobre wsparcie w gojeniu się tkanek (regeneracja) we wszelkiego rodzaju urazach troficznych u pacjentów z cukrzycą.”
Dr Simona Carniciu, Narodowy Instytut Leczenia Cukrzycy, Chorób Metabolicznych i Zaburzeń Odżywiania im. Nicolae Paulescu, sekretarz wykonawczy Rumuńskiego Stowarzyszenia Medycznego

„Jestem chirurgiem plastycznym z certyfikatem Europejskiej Rady i pracuję z Diabetegenem od kilku lat. W trakcie swojej działalności zauważyłem, że u moich pacjentów uzyskałem bardzo dobrą zdolność skóry do przyspieszenia procesu gojenia, szczególnie na długich bliznach po abdominoplastyce. Proces gojenia uległ wyraźnej poprawie dzięki działaniu tego kremu, na bazie siary i srebra koloidalnego do zwiększenia zdolności regeneracji, a także ochrony przed drobnoustrojami. W praktyce istnieje ogromna różnica między skórą nieleczoną a leczoną Diabetegenem.”
Dr Silvian Stanciu - Certyfikowany chirurg plastyczny. 15-lat doświadczenia we Włoszech i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Członek Związku Lekarzy Chirurgów i Dentystów Włochy, oraz Akademii Rumuńskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej

„Diabetegen jest produktem wspomagającym profesjonalną pielęgnację stopy cukrzycowej, który przyczynia się do niezwykle szybkiego gojenia się wszelkich ran – od zwyczajnych pęknięć po duże owrzodzenia. Jest dobrze tolerowany pod względem alergii. Posiada złożony skład oraz odpowiednią konsystencję, dzięki czemu przynosi wymierne efekty i jest chętnie stosowany u pacjentów wymagających szczególnej opieki.”
Dr Anca- Elena Craciun, Asystentka Profesora Katedry Leczenia Cukrzycy, Zaburzeń Odżywiania oraz Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego i Farmacji “Iliu Hatieganu” im. Cluj- Napoca, specjalizacja: cukrzyca, zaburzenia odżywiania i choroby metaboliczne, Regina Maria” Cluj- Napoca

 

„Chociaż Diabetegen stworzono z myślą o pacjentach z cukrzycą, stosuję go z powodzeniem u pacjentów bez cukrzycy, ale z różnymi schorzeniami skórnymi, odleżynami i poparzeniami. Dzięki stosowaniu Diabetegen zmiany na skórze pacjentów uległy bardzo znacznej poprawie. Co ważne, produkt ten jest również dobrze tolerowany.”
Dr. Ana- Maria Oprolu, lekarz medycyny, wykładowca, doktor nauk medycznych oraz w zakresie chirurgii plastycznej/chirurgii ręki/chirurgii estetycznej w Szpitalu Uniwersyteckim w Bukareszcie

„Używałam produktu Diabetegen wiele razy – w pracy oraz prywatnie u siebie. Za każdym razem jego rezultaty były zadziwiające. Stosowałam go u pacjentów z małymi i dużymi ranami, poparzeniami, suchością skóry i innymi dolegliwościami. Produkt działał bardzo dobrze. Zaczęłam go używać, gdy miałam ranę po zabiegu chirurgicznym, która nie goiła się prawdopodobnie dlatego, że cierpię na cukrzycę. Byłam zaskoczona widząc, że moja rana zagoiła się w zaledwie 3 dni. Widziałam również fantastyczne rezultaty stosowania tego produktu u mojego ojca, którego paznokieć był pęknięty przez wiele lat, a który zagoił się w ciągu dwóch dni od zastosowania Diabetegen. Bardzo polecam stosowanie Diabetegen każdemu, kto chce przyspieszyć gojenie się ran, poparzeń, blizn oraz zwalczyć suchości skóry.”
Dr Ebtihal Darwish lekarz rodzinny, profesorka w Gulf University Ajman i Głównym Specjalistą ds. Zgodności TruDoc (Dubai).
Właścicielka i dyrektor generalny Ethraa (Dubai) ds. Konsultacji i Szkoleń, oraz byłym wiceprzewodniczącym komisji egzaminacyjnej MRCGP Int.
Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu podstawową opieką zdrowotną oraz w szkoleniach z zakresu opieki zdrowotnej, w szczególności badań klinicznych, jakości opieki zdrowotnej, komunikacji, konsultacji i doradztwa.
Autorka wielu publikacji badawczych oraz 2 książek: „How to Conduct Clinical Research: Research Made Easy” i „Essential Topics in Family Medicine”

„Od ponad roku stosuję maści Diabetegen i Diabetegen Forte u swoich pacjentów z cukrzycą, w przypadku różnych wskazań, najczęściej w przypadku trudno gojących się i nie gojących się ran (owrzodzenia troficzne podudzi itp.) W każdym przypadku proces regeneracji tkanki był stymulowany na tyle skutecznie, że proces gojenia przebiegał wyraźnie szybciej niż przeciętnie. Nie zaobserwowałem żadnych skutków ubocznych, w tym reakcji alergicznych. Jestem bardzo zadowolony z działania maści Diabetegen i Diabetegen Forte u swoich pacjentów i dlatego mogę rekomendować ten produkt jako godny zaufania i skuteczny w różnych powikłaniach związanych z tkanką skórną.”
Mariusz Dąbrowski , Dr nauk medycznych, Specjalista chorób wewnętrznych, Diabetolog

„Bardzo dobry na trądzik”
Iwona Bartkowska , Toruń - pielęgniarka

„Stosowane przez cukrzyka ( stopa cukrzycowa, drobne rany) działa bardzo dobrze, pacjent poprosił o zakup”
Eliza Gręźlikowska, opiekun medyczny, Toruń

„Bardzo dobry na rany”
Joanna Klemek - Pielęgniarka

„Stopa cukrzycowa, pękające pięty. Łagodzi i poprawia gojenie, przyspiesza proces gojenia i poprawia komfort chorego”
Karolina Rajko, Opiekun Medyczny, Toruń

„Bardzo dobry na trądzik i zranienia”
Małgorzata Filipowicz, pielęgniarka

Bardzo dobrze działa na atopię”
Jolanta Boryś, Pielęgniarka, Budzice

„Produkt używany w opiece domowej Hospicjum „Światło” – dobry produkt”
Iwona Józefowicz, Pielęgniarka, Specjalista Opieki Paliatywnej, Toruń

„Bardzo dobrze gojący preparat, zastosowany przy oparzeniu, nie powstała blizna”
Jolanta Cinarzewska/ Ciszewska - Pielęgniarka Oddziałowa Białystok

„Rewolucyjny preparat na świąd i suchość skóry”
Pielęgniarka Środowiskowa Opieki Domowej - Toruń

„Łagodzenie suchości dłoni przy chemioterapii, złagodził bolesność opuszków palcowych”
Iwona Garstka, Pielęgniarka Oddziałowa, Wrocław

„Rewelacyjny w przypadku odleżyn, przyspieszył gojenie i regenerację skóry”
Elżbieta Grzonkowska, Pielęgniarka, Tuchola

„Preparat zastosowano po usunięciu znamienia, na przedramieniu, leczenie trwa, blizna jest prawie nie widoczna”
Pielęgniarka, Wrocław

„Preparat przyspieszył bardzo znacznie leczenie wirusa opryszczki wargowej/ zlikwidował łuszczenie skóry”
Pielęgniarka, Toruń

„Preparat przyspiesza gojenie w ranach odleżynowych stóp”
Iwona Józefowicz, Pielęgniarka, Toruń

„Zagojenie oparzenia II-go stopnia, regeneracja naskórka”
Ewa Koralewicz, Pielęgniarka, Koszalin

„Trądzik młodzieńczy, złagodzenie stanów zapalnych na twarzy”
Katarzyna Bryła, Pielęgniarka, Koszalin

„Mięsak kostki przyśrodkowej u pacjenta z cukrzycą”
Mirosława Jastrzębska , Pielęgniarka Opieki Domowej i powiatowej, Toruń

„Doskonale sprawił się w pielęgnacji skory cukrzyków/ nadmierna suchość”
Sprzedawca w punkcie z produktami naturalnymi

DZIAŁANIE

Diabetegen wspomaga regenerację skóry.

Badania lekarskie oraz wywiady zebrane od probantów potwierdzają, że maść jest bardzo dobrze tolerowana przez skórę, łagodzi jej podrażnienia, zmniejsza jej skłonność do nadmiernego złuszczania oraz łagodzi objawy rogowacenia. Może być również polecany jako maść ochronna do pielęgnacji skóry narażonej na przesuszenie i nadmierne złuszczanie się, rogowacenie oraz podrażnienia.

SPOSÓB UŻYCIA

Po oczyszczeniu i dokładnym osuszeniu skóry (bez pocierania), ze szczególnym  uwzględnieniem trudno dostępnych miejsc (np. przestrzeni między palcami), należy nałożyć cienką warstwę kremu i delikatnie wklepać lub wmasować. Stosować co najmniej dwa razy dziennie - rano i wieczorem.

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w temperaturze 10-25°C w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu, z dala od źródeł ognia.

Naukowcy i lekarze, którzy uznali maść Diabetegen jako NAJLEPSZY KOSMETYK DLA DIABETYKÓW oraz PACJENTÓW MEDYCYNY PALIATYWNEJ:

 • dr hab.med. Jacek Łuczak
 • dr hab. med. Danuta Perek
 • dr hab. med. Irena Ponikowska
 • dr hab. med. Jacek Sieradzki
 • dr hab. med. Barbara Mirkiewicz-Sieradzka
 • dr hab. med. Czesław Wójcikowski
 • dr hab. med. Danuta Sońta - Jakimczyk
 • dr hab. Roman Cichoń
 • dr hab. med. Zbigniew Bohdan
 • dr hab. med. Marzena Samardakiewicz
 • dr n. med. Wojciech Madziara
 • dr n. med. Elżbieta Szymańska
 • dr n. farm. Jerzy Jambor
 • dr n. med. Jacek Chojnowski
 • dr n. med. Wiesław Jundził
 • Mgr Andrzej Bauman - Prezes PSD
 • Mgr Beata Stepanow

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

 • I miejsce Diabetica Expo 2011 - Najlepszy Kosmetyk Pielęgnacyjny
 • I miejsce Diabetica Expo 2012 - Najlepszy Produkt Diabetologiczny
 • I miejsce Diabetica Expo 2013 - Najlepszy Kosmetyk Diabetologiczny
 • I miejsce Diabetica Expo 2014 - Najlepszy Produkt Diabetologiczny
 • Superprodukt 2014 - Najlepszy Kosmetyk do pielęgnacji ciała i stóp
 • I miejsce Hospicjum 2015 - Najlepszy Kosmetyk dla pacjentów medycyny paliatywnej
 • I miejsce Diabetica Expo 2015 - Najlepszy Kosmetyk
 • Superprodukt 2015 - Najlepszy Kosmetyk do pielęgnacji ciała
 • I miejsce Hospicjum 2016 - Najlepszy Kosmetyk
 • I miejsce Diabetica Expo 2016 - Najlepszy Kosmetyk
 • Superprodukt 2016 - Najlepszy Kosmetyk do pielęgnacji ciała

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl