Diabetegen - kuracja 10-dniowa 20ml

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

[GENO]COLOSTRUM - 
najlepsza jakość potwierdzona przez certyfikaty: 
GMP, HACCP, IFS Food (4-B,C,D,E,F), EN ISO 13485:2016, 
EN ISO 22716:2007, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015

[GENO]COLOSTRUM - 
najlepsza jakość potwierdzona przez certyfikaty: 
GMP, HACCP, IFS Food (4-B,C,D,E,F), EN ISO 13485:2016, 
EN ISO 22716:2007, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015

[GENO]COLOSTRUM - 
najlepsza jakość potwierdzona przez certyfikaty: 
GMP, HACCP, IFS Food (4-B,C,D,E,F), EN ISO 13485:2016, 
EN ISO 22716:2007, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015

MAŚĆ NA RANY TRUDNE DO GOJENIA DIABETEGEN – MAŚĆ NA BAZIE COLOSTRUM, WSPOMAGAJĄCA REGENERACJĘ TKANKI SKÓRY

Maść na rany dla cukrzyków Diabetegen to kosmetyk nowej generacji, wspomagający regenerację skóry problematycznej, osłabionej i ze skłonnościami do zranień. Preparat zawdzięcza swoją skuteczność środkowi wiodącemu, którym jest wysokiej jakości colostrum - rzadka, a zarazem najsilniej działająca substancja, naturalnie występująca w przyrodzie, stymulująca organizm do autoregeneracji i poprawy naturalnej odporności.

Produkt został przebadany dermatologicznie.

MOŻE BYĆ UŻYWANY PRZEZ KOBIETY W CIĄŻY I KARMIĄCE PIERSIĄ.

MOŻE BYĆ UŻYWANY PRZEZ KOBIETY W CIĄŻY I KARMIĄCE PIERSIĄ.

MOŻE BYĆ UŻYWANY PRZEZ KOBIETY W CIĄŻY I KARMIĄCE PIERSIĄ.

ZASTOSOWANIE

 • zapobieganie stopie cukrzycowej
 • silne nawilżenie suchej i szorstkiej skóry
 • zmniejszenie rogowacenia skóry i skłonności do jej pękania
 • maść na stopę cukrzycową
 • trudno gojące się rany przy cukrzycy
 • masc na rany na nodze
 • łagodzenie uczucia świądu
 • maść na gojenie ran po operacji
 • profilaktyka infekcji skórnych
 • maść na niegojące się rany
 • skuteczny lek na stopę cukrzycową
 • maść na rany cukrzycowe

MAŚĆ DLA CUKRZYKÓW - REKOMENDACJE MEDYCZNE

 Diabetegen Rekomendacja PSD Diabetegen Opinia Onkologiczna

„W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków rekomendujemy DIABETEGEN i DIABETEGEN FORTE — maści wspomagające gojenie ran. Na podstawie wieloletniej współpracy z firmą Genoscope oraz pozytywnych rezultatów leczenia u osób zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu, z całym przekonaniem rekomendujemy ich użycie szerokiej grupie pacjentów dotkniętych problemami skórnymi, a w szczególności z problemem trudno gojących się ran cukrzycowych.
Ponadto składamy gorące podziękowanie w imieniu ponad 2,7 mln grupy osób w Polsce dotkniętych nieuleczalną choroba cukrzycową za rozpropagowanie tych cennych produktów. Fakt stworzenia warunków jego dostępności dla diabetyków jest bardzo ważnym elementem umożliwiającym skuteczne leczenie przewlekłych przypadków stopy cukrzycowej.
Stosowanie produktów firmy Genoscope przez osoby cierpiące na chorobę cukrzycową znacząco wpływa na zmniejszenie liczby amputacji kończyn dolnych, których rocznie w Polsce wykonuje się ponad 14,5 tysiąca.”
Anna Śliwińska, Prezes Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, organizacji pożytku publicznego, członek International Diabetes Federation

„Diabetegen to nowa generacja dermo kosmetyku przyspieszającego i zamykającego niegojące się rany. Skład Diabetegen oparty jest na siarze bydlęcej, czynnikach wzrostu, insulinie i srebrze koloidalnym sprawia on, że Diabetegen jest najlepszym produktem do gojenia i zamykania nawet ran cukrzycowych. Wypróbowałem Diabetegen z różnymi przypadkami cukrzycy i pacjentami bez cukrzycy, a wyniki były zdumiewające. Zdecydowanie polecam Diabetegen.”
Dr Saif Ahmad Salem Ahmad Darwish - Kierownik Communication and Public relation. Konsultant w Medicine & Public Health w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Certyfikowany w medycynie środowiskowej przez Arab Board of Health. Magister w Royal College of Surgeons w Irlandii (RCSI)

„Podczas badania pacjentów poddawanych chemioterapii, u których zaobserwowano zmiany poprzetoczeniowe w miejscu wkłucia, 20 pacjentów zostało poddannych intensywnemu leczeniu preparatem DIABETEGEN w okresie 10.2018 – 01.2019. 
U 70% pacjentów zaobserwowano cofnięcie się zmian powstałych po przetoczeniu preparatu 5 Fluorouracyl.
U żadnego z pacjentów nie zaobserwowano pogłębiania się zmian podczas stosowania preparatu DIABETEGEN. Na podstawie otrzymanych wyników badań, preparat DIABETEGEN został oceniony jako najlepiej gojący trudne rany w porównaniu do innych tego typu preparatów dostępnych na rynku. Badanie Obserwacyjne działania maści DIABETEGEN, wykonane na Oddziale Onkologii w Szpitalu Magodent przy ulicy A.E. Fieldorfa „Nila” 40 w Warszawie."
Agnieszka Staniak, Kierownik Opieki Medycznej

„Diabetegen jest bardzo dobrym wyborem w leczeniu ran prostych oraz skomplikowanych, jak np. stopy cukrzycowej. Złożony i kompletny skład produktu zapewnia dobre wsparcie w gojeniu się tkanek (regeneracja) we wszelkiego rodzaju urazach troficznych u pacjentów z cukrzycą.”
Dr Simona Carniciu, Narodowy Instytut Leczenia Cukrzycy, Chorób Metabolicznych i Zaburzeń Odżywiania im. Nicolae Paulescu, sekretarz wykonawczy Rumuńskiego Stowarzyszenia Medycznego

„Jestem chirurgiem plastycznym z certyfikatem Europejskiej Rady i pracuję z Diabetegenem od kilku lat. W trakcie swojej działalności zauważyłem, że u moich pacjentów uzyskałem bardzo dobrą zdolność skóry do przyspieszenia procesu gojenia, szczególnie na długich bliznach po abdominoplastyce. Proces gojenia uległ wyraźnej poprawie dzięki działaniu tego kremu, na bazie siary i srebra koloidalnego do zwiększenia zdolności regeneracji, a także ochrony przed drobnoustrojami. W praktyce istnieje ogromna różnica między skórą nieleczoną a leczoną Diabetegenem.”
Dr Silvian Stanciu - Certyfikowany chirurg plastyczny. 15-lat doświadczenia we Włoszech i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Członek Związku Lekarzy Chirurgów i Dentystów Włochy, oraz Akademii Rumuńskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej

„Diabetegen jest produktem wspomagającym profesjonalną pielęgnację stopy cukrzycowej, który przyczynia się do niezwykle szybkiego gojenia się wszelkich ran – od zwyczajnych pęknięć po duże owrzodzenia. Jest dobrze tolerowany pod względem alergii. Posiada złożony skład oraz odpowiednią konsystencję, dzięki czemu przynosi wymierne efekty i jest chętnie stosowany u pacjentów wymagających szczególnej opieki.”
Dr Anca- Elena Craciun, Asystentka Profesora Katedry Leczenia Cukrzycy, Zaburzeń Odżywiania oraz Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego i Farmacji “Iliu Hatieganu” im. Cluj- Napoca, specjalizacja: cukrzyca, zaburzenia odżywiania i choroby metaboliczne, Regina Maria” Cluj- Napoca

„Chociaż Diabetegen stworzono z myślą o pacjentach z cukrzycą, stosuję go z powodzeniem u pacjentów bez cukrzycy, ale z różnymi schorzeniami skórnymi, odleżynami i poparzeniami. Dzięki stosowaniu Diabetegen zmiany na skórze pacjentów uległy bardzo znacznej poprawie. Co ważne, produkt ten jest również dobrze tolerowany.”
Dr. Ana- Maria Oprolu, lekarz medycyny, wykładowca, doktor nauk medycznych oraz w zakresie chirurgii plastycznej/chirurgii ręki/chirurgii estetycznej w Szpitalu Uniwersyteckim w Bukareszcie

„Używałam produktu Diabetegen wiele razy – w pracy oraz prywatnie u siebie. Za każdym razem jego rezultaty były zadziwiające. Stosowałam go u pacjentów z małymi i dużymi ranami, poparzeniami, suchością skóry i innymi dolegliwościami. Produkt działał bardzo dobrze. Zaczęłam go używać, gdy miałam ranę po zabiegu chirurgicznym, która nie goiła się prawdopodobnie dlatego, że cierpię na cukrzycę. Byłam zaskoczona widząc, że moja rana zagoiła się w zaledwie 3 dni. Widziałam również fantastyczne rezultaty stosowania tego produktu u mojego ojca, którego paznokieć był pęknięty przez wiele lat, a który zagoił się w ciągu dwóch dni od zastosowania Diabetegen. Bardzo polecam stosowanie Diabetegen każdemu, kto chce przyspieszyć gojenie się ran, poparzeń, blizn oraz zwalczyć suchości skóry.”
Dr Ebtihal Darwish lekarz rodzinny, profesorka w Gulf University Ajman i Głównym Specjalistą ds. Zgodności TruDoc (Dubai).
Właścicielka i dyrektor generalny Ethraa (Dubai) ds. Konsultacji i Szkoleń, oraz byłym wiceprzewodniczącym komisji egzaminacyjnej MRCGP Int.
Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu podstawową opieką zdrowotną oraz w szkoleniach z zakresu opieki zdrowotnej, w szczególności badań klinicznych, jakości opieki zdrowotnej, komunikacji, konsultacji i doradztwa.
Autorka wielu publikacji badawczych oraz 2 książek: „How to Conduct Clinical Research: Research Made Easy” i „Essential Topics in Family Medicine”

„Od ponad roku stosuję maści Diabetegen i Diabetegen Forte u swoich pacjentów z cukrzycą, w przypadku różnych wskazań, najczęściej w przypadku trudno gojących się i nie gojących się ran (owrzodzenia troficzne podudzi itp.) W każdym przypadku proces regeneracji tkanki był stymulowany na tyle skutecznie, że proces gojenia przebiegał wyraźnie szybciej niż przeciętnie. Nie zaobserwowałem żadnych skutków ubocznych, w tym reakcji alergicznych. Jestem bardzo zadowolony z działania maści Diabetegen i Diabetegen Forte u swoich pacjentów i dlatego mogę rekomendować ten produkt jako godny zaufania i skuteczny w różnych powikłaniach związanych z tkanką skórną.”
Mariusz Dąbrowski , Dr nauk medycznych, Specjalista chorób wewnętrznych, Diabetolog

„Bardzo dobry na trądzik”
Iwona Bartkowska , Toruń - pielęgniarka

„Stosowane przez cukrzyka ( stopa cukrzycowa, drobne rany) działa bardzo dobrze, pacjent poprosił o zakup”
Eliza Gręźlikowska, opiekun medyczny, Toruń

„Bardzo dobry na rany”
Joanna Klemek - Pielęgniarka

„Stopa cukrzycowa, pękające pięty. Łagodzi i poprawia gojenie, przyspiesza proces gojenia i poprawia komfort chorego”
Karolina Rajko, Opiekun Medyczny, Toruń

„Bardzo dobry na trądzik i zranienia”
Małgorzata Filipowicz, pielęgniarka

Bardzo dobrze działa na atopię”
Jolanta Boryś, Pielęgniarka, Budzice

„Produkt używany w opiece domowej Hospicjum „Światło” – dobry produkt”
Iwona Józefowicz, Pielęgniarka, Specjalista Opieki Paliatywnej, Toruń

„Bardzo dobrze gojący preparat, zastosowany przy oparzeniu, nie powstała blizna”
Jolanta Cinarzewska/ Ciszewska - Pielęgniarka Oddziałowa Białystok

„Rewolucyjny preparat na świąd i suchość skóry”
Pielęgniarka Środowiskowa Opieki Domowej - Toruń

„Łagodzenie suchości dłoni przy chemioterapii, złagodził bolesność opuszków palcowych”
Iwona Garstka, Pielęgniarka Oddziałowa, Wrocław

„Rewelacyjny w przypadku odleżyn, przyspieszył gojenie i regenerację skóry”
Elżbieta Grzonkowska, Pielęgniarka, Tuchola

„Preparat zastosowano po usunięciu znamienia, na przedramieniu, leczenie trwa, blizna jest prawie nie widoczna”
Pielęgniarka, Wrocław

„Preparat przyspieszył bardzo znacznie leczenie wirusa opryszczki wargowej/ zlikwidował łuszczenie skóry”
Pielęgniarka, Toruń

„Preparat przyspiesza gojenie w ranach odleżynowych stóp”
Iwona Józefowicz, Pielęgniarka, Toruń

„Zagojenie oparzenia II-go stopnia, regeneracja naskórka”
Ewa Koralewicz, Pielęgniarka, Koszalin

„Trądzik młodzieńczy, złagodzenie stanów zapalnych na twarzy”
Katarzyna Bryła, Pielęgniarka, Koszalin

„Mięsak kostki przyśrodkowej u pacjenta z cukrzycą”
Mirosława Jastrzębska , Pielęgniarka Opieki Domowej i powiatowej, Toruń

„Doskonale sprawił się w pielęgnacji skory cukrzyków/ nadmierna suchość”
Sprzedawca w punkcie z produktami naturalnymi

DZIAŁANIE

Diabetegen wspomaga regenerację skóry - najlepsze gojenie ran cukrzycowych

Badania lekarskie i wywiady zebrane od probantów potwierdzają, że maść jest bardzo dobrze tolerowana przez skórę, łagodzi jej podrażnienia, zmniejsza skłonność do nadmiernego złuszczania oraz łagodzi objawy rogowacenia. Może być również polecana jako maść ochronną do pielęgnacji skóry narażonej na przesuszenie i nadmierne złuszczanie się, rogowacenie i podrażnienia. Skuteczne leczenie ran cukrzycowych.

SPOSÓB UŻYCIA

Warunki bezpiecznego stosowania: W przypadku nadwrażliwości, preparat należy odstawić i zasięgnąć porady lekarza. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza, przedstawiając opakowanie lub etykietę. Stosowanie podczas ciąży i karmienia piersią – po zasięgnięciu porady lekarza.

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w temperaturze 10-25°C w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu, z dala od źródeł ognia.

Naukowcy i lekarze, którzy uznali maść Diabetegen jako NAJLEPSZY KOSMETYK DLA DIABETYKÓW oraz PACJENTÓW MEDYCYNY PALIATYWNEJ:

 • dr hab.med. Jacek Łuczak
 • dr hab. med. Danuta Perek
 • dr hab. med. Irena Ponikowska
 • dr hab. med. Jacek Sieradzki
 • dr hab. med. Barbara Mirkiewicz-Sieradzka
 • dr hab. med. Czesław Wójcikowski
 • dr hab. med. Danuta Sońta - Jakimczyk
 • dr hab. Roman Cichoń
 • dr hab. med. Zbigniew Bohdan
 • dr hab. med. Marzena Samardakiewicz
 • dr n. med. Wojciech Madziara
 • dr n. med. Elżbieta Szymańska
 • dr n. farm. Jerzy Jambor
 • dr n. med. Jacek Chojnowski
 • dr n. med. Wiesław Jundził
 • Mgr Andrzej Bauman - Prezes PSD
 • Mgr Beata Stepanow

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

 • I miejsce Diabetica Expo 2011 - Najlepszy Kosmetyk Pielęgnacyjny
 • I miejsce Diabetica Expo 2012 - Najlepszy Produkt Diabetologiczny
 • I miejsce Diabetica Expo 2013 - Najlepszy Kosmetyk Diabetologiczny
 • I miejsce Diabetica Expo 2014 - Najlepszy Produkt Diabetologiczny
 • Superprodukt 2014 - Najlepszy Kosmetyk do pielęgnacji ciała i stóp
 • I miejsce Hospicjum 2015 - Najlepszy Kosmetyk dla pacjentów medycyny paliatywnej
 • I miejsce Diabetica Expo 2015 - Najlepszy Kosmetyk
 • Superprodukt 2015 - Najlepszy Kosmetyk do pielęgnacji ciała
 • I miejsce Hospicjum 2016 - Najlepszy Kosmetyk
 • I miejsce Diabetica Expo 2016 - Najlepszy Kosmetyk
 • Superprodukt 2016 - Najlepszy Kosmetyk do pielęgnacji ciała

Opinie o produkcie (0)

Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl