Jak zadbać o zdrowe i silne włosy z Colostrum od Genoscope?

Jak zadbać o zdrowe i silne włosy z Colostrum od Genoscope?

jaki jest wpływ colostrum na zdrowe i silne włosy?

Colostrum Genoscope ma wiele prozdrowotnych właściwości dla organizmu. Skład colostrum to bogactwo substancji odżywczych, które mają pozytywny wpływ na zdrowie, a jednym z jego zastosowań jest poprawa i utrzymanie dobrej kondycji włosów.

Białka takie jak lizozym, laktoferyna i immunoglobuliny, zawarte w colostrum wzmocniają strukturę włosa, chroniąc go przed uszkodzeniami mechanicznymi i termicznymi.

Witaminy, minerały i aminokwasy zawarte w colostrum pozytywnie wpływają na zdrowie skóry głowy. Dzięki temu, colostrum może pomóc w leczeniu chorób takich jak łupież.

Colostrum Genoscope wpływa na szybkość wzrostu oraz poprawę wyglądu i kondycji włosów, poprzez działanie peptydów i białek. Dzięki temu, włosy stają się mocniejsze, grubsze i bardziej błyszczące.

Colostrum redukuje również problem łysienia. Składniki, takie jak czynniki wzrostu, pobudzają wzrost nowych włosów oraz hamują procesy starzenia skóry głowy, które są jedną z przyczyn wypadania włosów.

 

Colostrum Alpha

 

jak stosować colostrum do pielęgnacji włosów?

W zależności od zapotrzebowania i preferencji Colostrum Genoscope można stosować doustnie lub zewnętrznie.

 

Colostrum może być spożywane w postaci tabletek lub płynu. Regularne stosowanie colostrum doustnie może pomóc wzmocnić organizm od wewnątrz i dostarczyć prozdrowotne składniki odżywcze, co wpływa na poprawę kondycji skóry głowy i włosów.

 

Colostrum może być stosowane na skórę głowy w postaci serum. Pozwoli to na dostarczenie składników odżywczych bezpośrednio na skórę głowy.

 

Colostrum Immune

 

Jakie składniki colostrum wpływają na zdrowie i wzmocnienie włosów?

Colostrum jest bogate w białka, witaminy i minerały, a także w składniki bioaktywne, takie jak immunoglobuliny, czynniki wzrostu czy cytokiny. Dzięki temu, stosowanie colostrum może mieć pozytywny wpływ na cały organizm.

 

Włosy są zbudowane głównie z keratyny, czyli białka, które odpowiada za ich strukturę. Jednym z najważniejszych składników colostrum są aminokwasy, z których zbudowane są białka. Dzięki dostarczeniu tych składników do organizmu włosy stają się silniejsze.

 

Kolejnym składnikiem colostrum, który wpływa na zdrowie włosów, są czynniki wzrostu, czyli substancje, które stymulują rozwój tkanek. Włosy rosną z mieszka włosowego, który zawiera komórki macierzyste. Czynniki wzrostu zawarte w colostrum pomagają pobudzić mnożenie się tych komórek i stymulują wzrost nowych włosów. Ponadto czynniki wzrostu wpływają na hamowanie procesów starzenia, które są jedną z przyczyn wypadania włosów.

 

Colostrum Genoscope zawiera wiele składników, które mogą mieć pozytywny wpływ na zdrowie włosów. Regularne stosowanie doustnie lub w postaci serum wspiera wzmacnianie struktury włosów, stymuluje ich wzrost, a także poprawia kondycję skóry głowy. Warto pamiętać, że dla utrzymania zdrowia i dobrej kondycji włosów niezbędna jest również odpowiednia dieta i higiena snu.

 

 

 

Zobacz produkt COLOSTRUM IMMUNE 60% IGG

także w wersji płynnej COLOSTRUM ALPHA - COLOSTRUM BOVINUM 125ML

oraz hipoalergiczne COLOSTRUM HYPO - COLOSTRUM KOZIE 45 KAPS.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl