Produkty na łuszczycę na bazie colostrum

Problemy skórne dotykają na co dzień wiele osób. Do najpopularniejszych schorzeń dermatologicznych należą między innymi atopowe zapalenie skóry (AZS), łuszczyca czy zmiany wywoływane alergiami. Niektórzy zmagają się również z nadmierną suchością, co może prowadzić do powstawania bolesnych ran. W wymienionych przypadkach kluczowy może okazać się dobór odpowiedniej pielęgnacji. Jednym zaś ze sposobów na poprawę kondycji skóry mogą być kosmetyki na bazie colostrum.

Colostrum to naturalna bioaktywna substancja, którą pozyskuje się przede wszystkim z siary krów, czyli pierwszego mleka. Zawiera pełen łańcuch aminokwasów, witaminy, laktoferynę, poliamidy, a także enzymy i hormony. Colostrum znajduje szerokie zastosowanie w medycynie oraz kosmetologii. Maści i kremy, które zawierają w składzie omawiany składnik wykazują szereg korzystnych dla skóry właściwości. Wykorzystując je stworzyliśmy linię kosmetyków przeznaczonych dla osób, które zmagają się z różnymi dolegliwościami.

Kosmetyki z naturalną siarą – pomoc dla problematycznej skóry

Formuły kremów i maści z colostrum regenerują i nawilżają skórę, niwelując uczucie świądu, suchości czy ściągnięcia. Przebadane dermatologicznie produkty mogą przynosić ukojenie w przypadku występujących podrażnień czy zaczerwienień. Regularnie stosowane kosmetyki na bazie colostrum będą wsparciem w codziennej pielęgnacji dla osób z łuszczycą czy atopowym zapaleniem skóry. Preparaty zmiękczą zrogowaciałe miejsca i mogą przyspieszyć proces rewitalizacji miejsc objętych stanem zapalnym.

Nasze kosmetyki można stosować doraźnie, szukając ulgi dla podrażnionej skóry, w ramach kilkudniowej kuracji lub w regularnie. Dla osób, które chcą wypróbować działanie kosmetyków z colostum, przygotowaliśmy też pojedyncze saszetki. Zachęcamy do zapoznania się z opisem poszczególnych maści oraz kremów, jak i kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w dopasowaniu produktu do potrzeb. Wskazówki odnośnie do stosowania oraz przechowywania znajdują się na naszej stronie internetowej oraz opakowaniach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl