Colostrum Sport

Suplement diety, który może dodać energii potrzebnej do szlifowania formy. Tabletki Colostrum dla sportowców to wyrób przeznaczony dla osób m.in. prowadzących aktywny tryb życia lub biorących udział w intensywnych treningach siłowych i wytrzymałościowych, którym zależy przyroście mięśni. Jeśli do tego dojdą regularne przyjmowanie produktu i odpowiednia dieta, efekty mogą będą widoczne szybciej niż zakładaliście. Preparat może wspierać także skuteczną regenerację po wysiłku fizycznym, zwłaszcza gdy dochodzi do mikrourazów.

Z tabletek Colostrum Sport (siara krowia) mogą skorzystać jednak nie tylko sportowcy. Ten suplement diety jest odpowiedni także dla tych, którzy potrzebują codziennej dawki energii i odczuwają wzmożone zmęczenie. Dzięki zawartym składnikom aktywnym, tabletki mogą - przy stosowaniu odpowiednio zbilansowanej diety - wspomóc swoją sprawność fizyczną i psychiczną oraz naturalną odporność organizmu.

Produkt może być stosowany zarówno przez amatorów aktywności fizycznej, jak i profesjonalistów. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie i zadawania pytań, chętnie na nie odpowiemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl