Produkty na bazie colostrum - przeciwdziałające problemom skórnym

Nasza skóra często narażona jest na działanie szkodliwych substancji. Ulega podrażnieniu na skutek suchego powietrza, klimatyzacji czy promieniowania UV. Dodatkowo, uboga w warzywa i owoce dieta oraz zbyt mała ilość dostarczanych płynów przyczyniają się do pogorszenia kondycji naszej skóry.

Jeżeli borykasz się z nadmiernie wysuszoną, podrażnioną, łuszczącą się skórą, warto sięgnąć po rekomendowane przez dermatologów kremy Diabetegen. Ich działanie znacząco wspomaga regenerację skóry, dzięki obecnemu w składzie wysokiej jakości Colostrum. Colostrum to naturalny bioaktywny surowiec pozyskiwany z krowiej siary.  Spełnia właściwości regeneracyjne i ochronne na poziomie komórkowym.

Kremy Diabetegen szczególnie polecane są cukrzykom. Osoby zmagające się z cukrzycą, często narażone są na występowanie licznych zmian skórnych, co ma związek z uszkodzeniem bariery naskórkowej. Sucha skóra staje się podatna na wszelkiego rodzaju skaleczenia i infekcje. Kremy Diabetegen przywrócą prawidłowe funkcjonowanie bariery naskórkowej oraz zapewnią skórze odpowiedni stopień nawilżenia. Odżywią naszą skórę oraz ochronią przed wnikaniem różnych patogenów. Dodatkowo, kremy Diabetegen polecane są także osobom zmagającym się z trądzikiem, a także rekomendowane są osobom w podeszłym wieku. Obecne w składzie witaminy, minerały oraz czynniki wzrostowe i odpornościowe będą łagodzić podrażnienia, niekomfortowe uczucie swędzenia i pieczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl