Produkty na bazie colostrum - przeciwdziałające problemom skórnym

Nasza skóra często narażona jest na działanie szkodliwych substancji. Ulega podrażnieniu na skutek suchego powietrza, klimatyzacji czy promieniowania UV. Dodatkowo, uboga w warzywa i owoce dieta oraz zbyt mała ilość dostarczanych płynów przyczyniają się do pogorszenia kondycji naszej skóry.

Jeżeli borykasz się z nadmiernie wysuszoną, podrażnioną, łuszczącą się skórą, warto sięgnąć po rekomendowane przez dermatologów kremy Diabetegen. Ich działanie znacząco wspomaga regenerację skóry, dzięki obecnemu w składzie wysokiej jakości Colostrum. Colostrum to naturalny bioaktywny surowiec pozyskiwany z krowiej siary.  Spełnia właściwości regeneracyjne i ochronne na poziomie komórkowym.

Kremy Diabetegen szczególnie polecane są cukrzykom. Osoby zmagające się z cukrzycą, często narażone są na występowanie licznych zmian skórnych, co ma związek z uszkodzeniem bariery naskórkowej. Sucha skóra staje się podatna na wszelkiego rodzaju skaleczenia i infekcje. Kremy Diabetegen przywrócą prawidłowe funkcjonowanie bariery naskórkowej oraz zapewnią skórze odpowiedni stopień nawilżenia. Odżywią naszą skórę oraz ochronią przed wnikaniem różnych patogenów. Dodatkowo, kremy Diabetegen polecane są także osobom zmagającym się z trądzikiem, a także rekomendowane są osobom w podeszłym wieku. Obecne w składzie witaminy, minerały oraz czynniki wzrostowe i odpornościowe będą łagodzić podrażnienia, niekomfortowe uczucie swędzenia i pieczenia.

Problemy skórne

W przypadku kłopotów z cerą pierwsze kroki należy przede wszystkim postawić w specjalistycznym gabinecie. Pamiętaj, że używanie wszelkich kosmetyków może nie tylko okazać się bezskuteczne, ale również ryzykowne - zwłaszcza wtedy, kiedy Twoja cera ma skłonności do atopii bądź alergii.

Jeśli należysz do osób z problemami skórnymi, to przypuszcza się, że antybakteryjne preparaty pielęgnacyjne z naszego sklepu pomogą Ciw naturalnym natłuszczeniu i złagodzeniu objawów. Skład naszych produktów zawiera składniki naturalnie występujące w przyrodzie – jednak niepoprawnie użyte i one potrafią zaszkodzić, zwłaszcza osobom ze skłonnościami do alergii. Pamiętaj też, że kłopoty z cerą mogą również powstawać w wyniku stosowania nieodpowiedniej diety, którą też zaleca się skonsultować.

Jesteśmy świadomi, że problemy z cerą są prawdziwym utrapieniem, zanim jednak zaczniesz korzystać z produktów antybakteryjnych lub innych preparatów pielęgnacyjnych, to nie zapomnij o podstawowej higienie naturalnymi środkami, bo częste używanie żeli poważnie wysusza skórę. Podejrzewa się również, że preparaty antybakteryjne do skóry w pewnym stopniu ograniczają podrażnienia i przesuszenia. Możliwe jest też wygładzenie cery do pewnego stopnia, zwłaszcza jeśli masz problem natury trądzikowej.

Sprawdź najpierw przyczynę

Wyłapanie przyczyny nigdy nie jest proste, dlatego pielęgnacja problemów skórnych musi być przeprowadzona roztropnie. Najlepiej jest stosować tylko jeden, sprawdzony preparat antybakteryjny – jeśli chcesz, to sięgnij po ten z naszego sklepu, warto go jednak połączyć z podstawowymi zabiegami pielęgnacyjnymi na ciało. Przypuszcza się, że tylko z takim połączeniem będziesz mógł liczyć na pozytywne skutki.

Przed stosowaniem antybakteryjnych preparatów i innych kosmetyków do pielęgnacji skonsultuj najpierw ich skład z lekarzem. Niektóre z nich mogą zawierać substancje uczulające, które tylko spotęgują problem. To samo tyczy się poważniejszych kłopotów ze skórą. W takich sytuacjach zawsze kieruj się po wsparcie do odpowiedniego lekarza, który pomoże Ci w fachowy sposób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl