Zwroty towaru

Prawo odstąpienia od umowy.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo lub osoba przez Państwa wskazana, w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy nas o tym poinformować, przed upływem terminu, poprzez jednoznaczne oświadczenie wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną. Nasze dane kontaktowe oraz adres do zwrotu towaru:

Genoscope sp. z o. o. sp. k., ul. Ostrobramska 101, lok. 337, 04-041 Warszawa, Polska,

[email protected]

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa środki, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji, o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Koszt odesłania paczki ponosi Kupujący.

Zwrotu płatności dokonamy na wskazany numer konta bankowego. Możemy wstrzymać się ze zwrotem środków do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl