Zwroty towaru

Prawo odstąpienia od umowy.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo lub osoba przez Państwa wskazana, w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy nas o tym poinformować poprzez jednoznaczne oświadczenie wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną. Nasze dane kontaktowe oraz adres do zwrotu towaru:

Genoscope sp. z o. o. sp. k., ul. Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa, Polska,

[email protected]

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać do nas informację dotyczącą zamiaru skorzystania z przysługującego Państwu prawa przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa środki, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji, o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że zgodzą się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie ponoszą  Państwo opłat związanych z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem środków do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl