Colostrum w kapsułkach

Częste infekcje, ciągłe przemęczenie, intensywny tryb życia wpływają na ogólną kondycję organizmu. Dostępne w kapsułkach Colostrum dla dorosłych zawiera siarę krowią albo kozią. W jej składzie znajdują się m.in. witaminy i białka, które mogą wspierać odporność organizmu oraz dodać mu energii do działania, jak również wspomóc sprawność fizyczną i psychiczną.

Dostępny w sprzedaży suplement diety może okazać się przydatny także dla osób, które borykają się z osłabionymi, łamliwymi czy wypadającymi włosami. Regularne stosowanie preparatu może pomóc w uzupełnieniu niedoborów makroskładników w codziennej diecie odpowiedzialnych za kondycję pasm oraz je wzmocnić i stymulować mieszki włosowe do intensywniejszego wzrostu.

Poza dorosłymi produkt przeznaczony jest do stosowania również przez dzieci.

Kapsułki Colostrum mogą je przyjmować także osoby uczulone na białko krowie lub kozie. Rozpuszczają się w jelicie cienkim, dzięki czemu szybciej i lepiej są wchłaniane przez organizm. Preparat dostępny jest w pojedynczych sztukach lub w zestawach. W razie ewentualnych pytań, skontaktuj się z pracownikami naszego sklepu online.

Oprócz maści czy też kremu znajdująca się w tej kategorii bioaktywna substancja może występować także w innej postaci. Colostrum w kapsułkach jest suplementem diety, który w 100 % zawiera naturalną siarę kozią lub bydlęcą. Pod tym pojęciem kryje się wydzielina gruczołu mlekowego kozy lub krowy, powstała tuż przed porodem lub zaraz po nim. Produkty powstają w procesie liofilizacji, czyli obróbki na zimno. Występujące w kapsułkach Colostrum może być spożywane w sposób doustny. Jeżeli jednak występują problemy z połknięciem kapsułek, istnieje inna metoda na dostarczenie ich do organizmu. Mogą one bez przeszkód zostać przełamane, a znajdująca się wewnątrz nich sproszkowana substancja w celu spożycia może zostać wymieszana z jedzeniem lub płynem.

Opisywany suplement diety został przebadany pod kątem czystości składu w celu stwierdzenia niezawierania innych substancji i związków niż te występujące w sposób naturalny. Stosować go mogą osoby w każdym wieku po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl