Częste infekcje, ciągłe przemęczenie, intensywny tryb życia wpływają na ogólną kondycję organizmu. Dostępne w kapsułkach Colostrum dla dorosłych zawiera siarę krowią albo kozią. W jej składzie znajdują się m.in. witaminy i białka, które mogą wspierać odporność organizmu oraz dodać mu energii do działania, jak również wspomóc sprawność fizyczną i psychiczną.

Dostępny w sprzedaży suplement diety może okazać się przydatny także dla osób, które borykają się z osłabionymi, łamliwymi czy wypadającymi włosami. Regularne stosowanie preparatu może pomóc w uzupełnieniu niedoborów makroskładników w codziennej diecie odpowiedzialnych za kondycję pasm oraz je wzmocnić i stymulować mieszki włosowe do intensywniejszego wzrostu.

Poza dorosłymi produkt przeznaczony jest do stosowania również przez dzieci.

Kapsułki Colostrum mogą je przyjmować także osoby uczulone na białko krowie lub kozie. Rozpuszczają się w jelicie cienkim, dzięki czemu szybciej i lepiej są wchłaniane przez organizm. Preparat dostępny jest w pojedynczych sztukach lub w zestawach. W razie ewentualnych pytań, skontaktuj się z pracownikami naszego sklepu online.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl