Produkty na otarcia na bazie colostrum

Mniejsze urazy i zadrapania ludzie często leczą zarówno domowymi sposobami, jak i nierzadko środkami w postaci kremów czy sprayów. Znacznie groźniejsze obrażenia należy zawsze skonsultować w gabinecie lekarskim, bo nieleczone urazy prowadzą do poważnych powikłań, dlatego nigdy nie lekceważ żadnych ran.

Nasz zespół ma świadomość, że do drobne urazy przytrafiają się osobom o wrażliwej i wymagającej cerze. W związku z tym do naszych serum ze sklepu i maści zaimplementowaliśmy tylko naturalne składniki, które w pewnym stopniu wpływają na proces leczenia zranień. Preparaty są dostępne w różnych opakowaniach i rozmiarach, więc maść na otarcia skóry zmieści się do kieszeni w razie potrzeby.

Kosmetyki z naszego sklepu są dostępne w formie kremów, sprayów oraz serum o różnej wielkości. Obecne w ofercie preparaty na otarcia zostały przebadane dermatologicznie, więc wspierają naturalne procesy łagodzenia uczucia świądu i późniejszej regeneracji skóry. Po całkowitym zniknięciu rany oraz strupa w miejscu blizny możliwe będzie również szybsze ponowne wystąpienie włosia, które pojawiłoby się naturalnie.

Oceń stan swojej cery

W przypadku problematycznej cery zamiast maści czy serum wiele osób stosuje na opatrunek lub plaster dodatkowy preparat w formie sprayu. Jest to zalecane rozwiązanie, nie zapomnij, aby przedtem dobrze oczyścić i zdezynfekować ranę. Osoby ze skórą atopową decydują się też na regularne balsamowanie - dzięki zawartości colostrum, nasze serum na otarcia wesprze w pewnym stopniu organizm w wytworzeniu dodatkowej warstwy ochronnej - a tym samym ochroni w podobny sposób szorstką i przesuszoną skórę, jak i niewielkie urazy przed czynnikami z zewnątrz.

Jeśli jednak w wyniku otarcia dojdzie do infekcji lub zapalenia skóry, to nigdy tego nie ignoruj. Zawsze zwracaj uwagę na jej stan i oceń, czy wskazane jest użycie preparatu – dotyczy to zarówno Ciebie, jak i Twoich najbliższych. Żadne maści czy inne środki nigdy nie zastąpią fachowej pomocy lekarskiej ani przypisanych przez niego profesjonalnych wyrobów medycznych, które gwarantują pożądany skutek.

Pamiętaj, że w naszym sklepie znajdziesz preparaty w postaci serum oraz maści, które jedynie wspomagają naturalne procesy leczące otarcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl