Maści na zapalenie skóry na bazie colostrum

Im jesteśmy starsi, tym organizm posiada słabszą zdolność do regeneracji naskórka i ten proces znacznie wydłuża się w czasie. Przez to uzyskanie pięknego wyglądu skóry staje się trudniejsze do osiągnięcia, co nie oznacza, że nie jest to możliwe. Istnieją sposoby na to, by wesprzeć ten proces i pobudzić komórki do nieco bardziej efektywnego działania. Jednym z nich jest korzystanie z kosmetyków nowej generacji, które zawierają w swoim składzie substancje o działaniu regenerującym i nawilżającym. Właśnie takie produkty znajdziesz w tej kategorii. Do zaproponowania mamy Diabetegen, a także nanosrebro w płynie o nazwie Dermfactor.

Maść Diabetegen, czyli preparat zawierający colostrum

Na uszkodzenie struktury naskórka ma wpływ wiele czynników m.in. nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV czy też negatywne działanie zanieczyszczeń występujących w środowisku. Obecna w naszym asortymencie maść Diabetegen to kosmetyk nowej generacji, który w składzie zawiera colostrum. Jest to siara bydlęca, czyli substancja pochodzenia naturalnego o właściwościach regenerujących. Preparat Diabetegen zapewnia wsparcie w odbudowie pięknego wyglądu skóry problematycznej, osłabionej, a także z tendencją do zranień. Produkt ten ma właściwości silnie nawilżające, dlatego też może być stosowany w przypadku występowania skóry suchej i szorstkiej. Używanie tego kosmetyku niweluje również jej pęknięcia i zmniejsza zrogowacenia. Diabetegen dostępna jest w postaci maści oraz saszetek o różnej gramaturze.

Nanosrebro w płynie

Dermfactor jest produktem, który wykorzystywany jest nie tylko do pielęgnacji skóry twarzy i rąk, ale również do dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni. Srebro koloidalne zwane również nanosrebrem jest preparatem o właściwościach antybakteryjnych, dzięki czemu działa odkażająco. Dermfactor w związku ze swoimi właściwościami może przyspieszać proces regeneracji naskórka. Jest łatwy w aplikacji, co jest zasługą formy sprayu. W celu zastosowania należy spryskać skórę z odpowiedniej odległości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl