Maści dermatologiczne na bazie colostrum

Produkty, które znalazły się w tej kategorii wykazują działanie regeneracyjne i pielęgnujące, a do tego przyczyniają się do łagodzenia stanów zapalnych. Maści oferowane przez Genoscope mogą być stosowane przez osoby cierpiące na rozmaite dolegliwości i choroby dermatologiczne: trądzik, atopowe zapalenie skóry, oparzenia, bielactwo, łuszczycę, suchość skóry i inne. Korzystają z nich również osoby borykające się z powikłaniami choroby cukrzycowej: tak zwanym zespołem stopy cukrzycowej.

Maść dermatologiczna z colostrum bovinum

Preparaty dostępne w naszej ofercie wykazują uniwersalne działanie, dzięki czemu można je stosować do wspomagania leczenia wielu różnych chorób dermatologicznych. Nierzadko sięgają po nie również pacjenci zmagający się z ogólnie problematyczną skórą, skłonną do podrażnień, zranień i nadmiernego wysuszania. Odbudowa naruszonej bariery hydrolipidowej wymaga regularnych i wieloetapowych działań – maść z colostrum może stać się jednym z produktów bazowych takiej pielęgnacji.

Podstawowym składnikiem naszego produktu jest colostrum – siara bydlęca, czyli naturalna substancja bogata w liczne immunoglobuliny białkowe, czynniki wzrostu, aminokwasy i witaminy. Na bazie tego składnika wytwarzane są nie tylko wyroby medyczne, ale także kosmetyki oraz suplementy diety wspomagające odporność organizmu.

Maść Diabetegen a choroby dermatologiczne

Głównym produktem stworzonym na bazie colostrum przeznaczonym dla osób borykających się z chorobami dermatologicznymi jest Diabetegen. Występuje on w różnych formułach oraz opakowaniach: tubkach i saszetkach o różnej objętości, dzięki czemu można dobrać artykuł dostosowany do własnych potrzeb. Wszystkie z nich zostały przebadane dermatologicznie.

Diabetegen w małych saszetkach

Nasz produkt dostępny jest także w niewielkich, 2-mililitrowych opakowaniach. Dzięki temu możesz mieć go zawsze pod ręką, w domu lub w podróży, i aplikować w razie potrzeby na skórę wymagającą szybkiej regeneracji. Do kuracji 7-dniowej przeznaczone są specjalne zestawy zawierające siedem opakowań maści z colostrum do wygodnej, codziennej aplikacji.

Maść na bielactwo na bazie colostrum

W przypadku bielactwa, maść z colostrum może stanowić interesującą opcję leczniczą. Badania sugerują, że składniki zawarte w colostrum, takie jak immunoglobuliny, czynniki wzrostu i witaminy, mogą wspomagać regenerację skóry oraz przywracanie naturalnego pigmentu. Jednakże, zawsze należy konsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania jakiegokolwiek nowego preparatu, zwłaszcza w przypadku chorób skórnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl