Produkty na trądzik na bazie colostrum

Trądzik to najczęstsza choroba skóry o przewlekłym charakterze, z którą mierzą się na co dzień osoby w wieku nastoletnim, ale i starsze. Objawia się powstawaniem bolesnych i nieestetycznych wykwitów zlokalizowanych przede wszystkim w obrębie twarzy. Jednym ze sposobów na zmniejszenie stanu zapalnego jest odpowiednio dobrana i regularna pielęgnacja. Okazuje się, że kosmetyki na bazie colostrum, czyli zwierzęcej siary, mogą być pomocne w łagodzeniu objawów i regeneracji zmian na skórze.

Przyczyn występowania trądziku może być wiele. Najczęściej charakterystyczne zmiany na skórze są pokłosiem braku równowagi hormonalnej, niewłaściwej diety czy przewlekłego stresu. Z wykwitami możemy mieć też do czynienia w przypadku nadmiernej aktywności gruczołów łojowych czy też skłonności genetycznych. Z problemem dermatologicznym można radzić się na wiele sposobów – specjaliści zalecają jednak holistyczne podejście, łączące w sobie skuteczność preparatów (potocznie nazywana maść na syfki), zmianą trybu życia oraz – w razie potrzeby – terapią farmakologiczną, zwalczającą trądzik „od środka”.

Preparaty z dodatkiem colostrum na problemy skórne - jaka jest najlepsza maść na trądzik różowaty

Jedną z metod jest także stosowanie kosmetyków bazującym na colostrum. Bioaktywna naturalna substancja wspomaga proces regeneracji skóry, może też zapobiegać powstawaniu bruzd czy blizn potrądzikowych. Co ważne, colostrum przejawia także właściwości antyzapalne, zapobiegając rozwojowi bakterii, odpowiadających za zaostrzenie problemów skórnych. W naszym sklepie online znajdziecie maści z siarą, które będą pomocne w profilaktyce trądziku. Skomponowane formuły nawilżą też i pozostawią skórę miękką. Maść na trądzik z colostrum możecie zamawiać w tubkach o większej pojemności. Jeśli nie macie pewności, czy produkt będzie dla Was odpowiedni, możecie zakupić saszetkę z maścią lub 7-dniową kurację. Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z innymi produktami z naszego sklepu, takich jak najlepszy krem na trądzik różowaty, oraz do przeglądania bazy wiedzy. Z zamieszczonych tam informacji dowiecie się więcej na temat właściwości i działania colostrum.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl