Maść grzybicza na bazie colostrum

Tego typu infekcje na cerze z reguły nie są niegroźne, jednak nigdy nie można ich ignorować. Stale nawracająca lub przewlekła przypadłość może powoli zacząć atakować najważniejsze narządy w organizmie. Przypadki tego rodzaju należy zawsze omówić w gabinecie lekarskim – tam też otrzymamy fachową pomoc w postaci specjalistycznych środków medycznych.

Maść na kandydozę - co warto wiedzieć?

W razie pojawienia się mniejszych, niegroźnych oraz niezmienionych miejsc na niektórych fragmentach skóry można użyć odpowiedniego preparatu z colostrum. Należy jednak pamiętać, że użyta maść grzybicza pomaga jedynie częściowo, bo na niewielkim obszarze – tym samym ograniczy uczucie swędzenia i pieczenia tylko na pewien czas.

Przypuszcza się, że dzięki naturalnym składnikom naszego produktu, colostrum do pewnego stopnia ograniczy rozwój szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. W naszym sklepie można znaleźć też mniejsze preparaty – dostępne w postaci kremów lub sprayów w razie potrzeby.

Zdaje się również, że maść na kandydozę colostrum wspomaga też naturalne reakcje organizmu w walce z infekcją i tym samym łagodzi jej miejscowe objawy. Z uwagi jednak na prawdopodobieństwo wystąpienia czynników niepożądanych, tego typu preparaty na grzybicę w formie kremów i maści z colostrum powinny być używane jedynie do złagodzenia zmian skórnych i tylko do smarowania miejscowego. Możliwa rola produktu objawia się też w tym, że z grubsza hamuje lub ogranicza zakażenie, które przyczynia się do nawrotów przypadłości na skórze.

Pamiętaj o pomocy lekarskiej

Jednak jasne jest to, że maść grzybicza, kremy na grzybicę i inne preparaty z colostrum mogą nie wystarczyć. Pojawienie się rumieni i miejsc silnie zapalnych jest bardzo groźne, dlatego trzeba zawsze mieć świadomość, aby w przypadku wystąpienia poważniejszych objawów i pogorszenia stanu skóry (czyli wystąpienia również pęknięć, złuszczeń czy uczucia pieczenia) udać się zawsze do specjalisty.

Lekarz po wstępnej konsultacji przypisze tabletki lub maści, które pomogą Ci pozbyć się problemu. A w razie konieczności poinformuje Cię, że po użyciu zalecanego preparatu grzybica może pozostawić ślady i blizny po zagojeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl