Siara w tabletkach - Tabletki z siary mleka

Ciągłe zmęczenie, brak energii do działania, intensywny tryb życia czy wysiłek fizyczny, wypadające włosy to przykładowe problemy, przy których pomocna może okazać się krowia siara mleka w tabletkach. Preparat Colostrum dostępny jest do stosowania podczas różnych kuracji, które mogą trwać od kilku dni do nawet wielu tygodni. Jego działanie wynika z głównego składnika – bioaktywnego surowca organicznego przetworzonego w procesie liofilizacji, czyli obróbki na zimno.

Siarę w tabletkach mogą przyjmować również osoby uczulone na białka pochodzenia krowiego. Mimo iż w Colostrum nie ma tłuszczu, białek serwatkowych oraz jąder o dużej masie cząsteczkowej, to jednak zachowane zostały wartości składników aktywnych odpowiedzialnych za właściwości preparatu.

Ten produkt możliwy jest do przyjmowania praktycznie przez każdego – dziecka, osoby starszej lub sportowca. Można stosować go także w okresie wzmożonej aktywności oraz dla poprawienia kondycji skóry i włosów. Oferowany suplement rozpuszcza się dopiero w jelicie cienkim, a nie w żołądku, jak inne tego typu produkty. Wpływa to równocześnie na jego lepszą wchłanialność.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat działania tabletki z siary mleka, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Siara - pierwsze mleko. Czym jest wyciąg z siary bydlęcej?

Colostrum jest bioaktywną substancją, która może być wykorzystywana na wiele sposobów. Znajduje bowiem zastosowanie jako jeden ze składników produktów kosmetycznych w postaci maści oraz kremów. Ponadto występuje ono w kapsułkach oraz tabletkach jako naturalny suplement diety. Właśnie w tej drugiej postaci obecny jest w opisywanej kategorii. Wyciąg z siary bydlęcej dostępny jest w opakowaniach liczących 15, 30, a także 60 sztuk. Colostrum występuje także w dwóch formach: Sport oraz Imunne. Pierwsza z wymienionych dedykowana jest w głównej mierze sportowcom oraz osobom uprawiającym aktywność fizyczną. Colostrum Immune skierowane jest natomiast do wszystkich osób niezależnie od ich wieku.

Przyjmowanie znajdującej się w asortymencie tabletek z siary mleka powinno przed zastosowaniem skonsultowane z lekarzem w celu odpowiedniej suplementacji. Warto pamiętać, że substancja bioaktywna w żadnym wypadku nie zastąpi zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia i może być wykorzystywana wyłącznie jako jej uzupełnienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl