Ciągłe zmęczenie, brak energii do działania, intensywny tryb życia czy wysiłek fizyczny, wypadające włosy to przykładowe problemy, przy których pomocna może okazać się krowia siara w tabletkach. Preparat Colostrum dostępny jest do stosowania podczas różnych kuracji, które mogą trwać od kilku dni do nawet wielu tygodni. Jego działanie wynika z głównego składnika – bioaktywnego surowca organicznego przetworzonego w procesie liofilizacji, czyli obróbki na zimno.

Siarę w tabletkach mogą przyjmować również osoby uczulone na białka pochodzenia krowiego. Mimo iż w Colostrum nie ma tłuszczu, białek serwatkowych oraz jąder o dużej masie cząsteczkowej, to jednak zachowane zostały wartości składników aktywnych odpowiedzialnych za właściwości preparatu.

Ten produkt możliwy jest do przyjmowania praktycznie przez każdego – dziecka, osoby starszej lub sportowca. Można stosować go także w okresie wzmożonej aktywności oraz dla poprawienia kondycji skóry i włosów. Oferowany suplement rozpuszcza się dopiero w jelicie cienkim, a nie w żołądku, jak inne tego typu produkty. Wpływa to równocześnie na jego lepszą wchłanialność.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat działania produktu, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl