Colostrum w płynie

Dzięki bogactwie naturalnych składników preparaty na bazie siary krowiej znajdują szerokie zastosowanie w uzupełnieniu diety osób o różnych potrzebach. Co więcej, proponowane przez Genoscope colostrum w płynie zostało pozbawione m.in. kazeiny, tłuszczu oraz białek serwatkowych, dzięki czemu może być stosowane również przez osoby z nietolerancją białka pochodzenia krowiego.

Colostrum w płynie - suplement dla każdego

Ze względu na całkowicie naturalny skład, preparat ten może być zażywany także przez dzieci oraz osoby starsze. Należy przy tym pamiętać, że suplementy nigdy nie zastąpią zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia, jednak mogą stanowić prosty sposób na ich dopełnienie.

Prezentowane w tej kategorii młodziwo zawiera szereg substancji aktywnych, które mogą wspomagać naturalne procesy obronne organizmu, regenerację po infekcjach, gojenie ran i nie tylko. Dokładne informacje na temat składu i właściwości znajdują się w opisie suplementów. Osoby zainteresowane szczegółami zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a także do kontaktu z zespołem Genoscope.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl