Maść na wysypkę na bazie colostrum

Człowiek jest wyposażony w „narzędzie” do walki z różnymi wirusami, bakteriami czy też innymi czynnikami patogenicznymi. Jest nim układ immunologiczny, który jednak w niektórych sytuacjach może reagować w sposób nieprawidłowy na zaistniałe problemy. Jedną z takich reakcji jest wysypka, czyli alergia skórna, powstająca w wyniku uczulenia organizmu na roztocza kurzu domowego, pyłki roślin, składniki żywieniowe czy też sierść zwierząt. W celu złagodzenia jej objawów można stosować miejscowo preparaty, które zostały stworzone właśnie w tym celu. Są nimi różnego rodzaju masci na wysypke. Jeżeli więc szukasz skutecznego dermokosmetyku, to znajdziesz je w naszym asortymencie.

Maść na uczulenia skóry i maść na alergie skórne z colostrum

Większość preparatów dostępnych w naszej ofercie zawiera w swoim składzie colostrum, czyli siarę bydlęcą. Wśród nich mamy do zaprezentowania masci na uczulenia skorne, m.in. Diabetegen, czyli kosmetyk nowej generacji. Można go stosować do skóry problematycznej, a także osłabionej. Jego zadaniem jest jej właściwa regeneracja. Ponadto opisywany produkt ma działanie silnie nawilżające, dlatego też może być stosowany do skóry suchej oraz szorstkiej. Diabetegen występuje w naszej ofercie w różnych wielkościach opakowań - od 40 do 150 g oraz w różnych postaciach: w formie tubki oraz saszetek z maścią.

Pozostałe dermokosmetyki i maści na wysypki skórne

Opisywany Diabetegen to nie jedyny produkt bez recepty, który może zostać wykorzystywany podczas występowania alergii skórnej w postaci wysypki. Na stanie mamy również inny innowacyjny preparat o nazwie Dermfactor. Jest to srebro koloidalne w płynie, które sprawdza się doskonale do dezynfekcji wszelkich powierzchni. Jest to również substancja używana w farmakologii oraz jako składnik kosmetyków do pielęgnacji twarzy. W czystej postaci nanosrebro działa przeciwwirusowo, antybakteryjnie oraz antygrzybiczo. Dużym atutem stosowania maści na wysypki skórne jest jego wygodna forma – preparat można nanieść na skórę za pomocą sprayu. Produkt po zastosowaniu regeneruje uszkodzony naskórek i sprawia, że skóra prezentuje się znacznie lepiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl