Maści na alergię na bazie colostrum

Występowanie uczuleń na różne substancje znajdujące się w pokarmach czy też kosmetykach to przypadłość, która dotyka niezwykle duże grono osób. W takich przypadkach bardzo często pojawiają się problemy skórne w postaci czerwonej wysypki, a także podrażnień. Opisywane objawy powodują, że cierpi na tym wygląd zewnętrzny, a wychodzenie z domu dla wielu staje się prawdziwym utrapieniem. Na szczęście istnieją sposoby, by radzić sobie z niezbyt estetycznym wyglądem skóry. W kategorii „alergie” znalazły się maści na alergię na bazie colostrum – Diabetegen, a także płynne nanosrebro – Dermfactor.

Maść na bazie colostrum – Diabetegen

Rozmaite infekcje w połączeniu z negatywnym działaniem czynników zewnętrznych w postaci nadmiernego promieniowania UV czy też suchego powietrza sprawiają, że uszkodzona zostaje bariera naskórkowa. Skóra w takim przypadku zostaje narażona na występowanie podrażnienia czy też skaleczenia. Warto więc wyposażyć się w kosmetyki, które mogą pomóc w odbudowaniu wspomnianej bariery oraz przyczynić się do odpowiedniego nawilżenia skóry.

Diabetegen, czyli maść na bazie colostrum, to preparat nowej generacji. Kosmetyk zawiera w swoim składzie siarę bydlęcą, czyli substancję pochodzenia naturalnego znaną ludziom od pokoleń, charakteryzującą się właściwościami regenerującymi. Diabetegen według zaleceń producenta przeznaczony jest do stosowania w przypadku skóry:

  • podatnej na zranienia i podrażnienia,
  • szorstkiej,
  • suchej.

Maść znajduje się w naszym asortymencie w różnych formach oraz wielkości opakowań.

Dermfactor, czyli nanosrebro w płynie

Właściwości antybakteryjne preparatu Dermfactor powodują, że jest on zalecany przez producenta do stosowania m.in. w celu odbudowy naskórka. Można go używać zarówno do pielęgnacji skóry twarzy i rąk. Należy jednak pamiętać, że nanosrebro w płynie należy rozpylać z odpowiedniej odległości, by nie podrażnić podczas korzystania narządu wzroku.

Przed użyciem jakiegokolwiek kosmetyku znajdującego się w kategorii „alergie” warto skonsultować się z lekarzem, by uniknąć przypadkowego uczulenia związanego z zastosowaniem obecnej w składach produktów substancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl