Colostrum w maści

Aby wspomóc regenerację skóry problematycznej, osłabionej lub ze skłonnościami do zranień można stosować kosmetyk nowej generacji. Dostępne w formie maści Colostrum dla dorosłych mogą wykazywać takie działanie, dzięki wysokiej jakości siarze krowiej, naturalnej substancji, pozwalającej stymulować organizm do autoregeneracji i poprawy odporności. Może powodować m.in. złagodzenie podrażnień i uczucia świądu.

Colostrum maść regenerująca została przebadana dermatologicznie. Mogą ją stosować m.in. dorośli, którzy szukają produktu mogącego powodować silne nawilżenie suchej i szorstkiej skóry, nadmiernie złuszczającej się, jak również przeciwdziałać jej rogowaceniu albo skłonnościom do pękania. Oprócz tego wyrób może wspomagać zapobieganie stopie cukrzycowej i po konsultacji z lekarzem nadaje się do stosowania w profilaktyce różnych infekcji skórnych oraz po zabiegach chirurgicznych.

Preparat ma rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Dostępny jest w różnej gramaturze, którą można dopasować do częstotliwości użytkowania. Poszukujesz więcej informacji na jego temat? Chętnie Ci ich udzielimy, wystarczy się z nami skontaktować.

Kosmetyki nowej generacji odpowiednie do każdego rodzaju cery. Stosowane w głównej mierze w przypadkach występowania podrażnień oraz zaczerwienienia powstałego w wyniku uczulenia alergicznego. Maści z colostrum to cenione produkty ze względu na obecność w swoim składzie siary krowiej lub koziej, a także wielu innych substancji aktywnych. Występujące w naszym asortymencie preparaty Diabegen wspomagają regenerację skóry problematycznej, osłabionej, a także wrażliwej. Wykazują działanie kojące i tworzą barierę ochronną w podrażnionych miejscach.

Colostrum maść regenerująca

Opisywane kosmetyki znakomicie nawilżają cerę i sprawiają, że wydaje się ona znacznie młodsza, a także bardziej jędrna. Maści z colostrum stosuje się również w przypadku chęci zmniejszenie zrogowaceń skóry, a także w sytuacjach, gdy wykazuje ona skłonności do pękania. Ponadto preparaty Diabegen to świetne rozwiązanie dla osób chcących złagodzić objawy starzenia się. Kosmetyki zostały przebadane dermatologicznie, dlatego też mogą być wykorzystywane bez obaw zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn w różnym wieku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl