Aby wspomóc regenerację skóry problematycznej, osłabionej lub ze skłonnościami do zranień można stosować kosmetyk nowej generacji. Dostępne w formie maści Colostrum dla dorosłych mogą wykazywać takie działanie, dzięki wysokiej jakości siarze krowiej, naturalnej substancji, pozwalającej stymulować organizm do autoregeneracji i poprawy odporności. Może powodować m.in. złagodzenie podrażnień i uczucia świądu.

Ochronna maść Colostrum została przebadana dermatologicznie. Mogą ją stosować m.in. dorośli, którzy szukają produktu mogącego powodować silne nawilżenie suchej i szorstkiej skóry, nadmiernie złuszczającej się, jak również przeciwdziałać jej rogowaceniu albo skłonnościom do pękania. Oprócz tego wyrób może wspomagać zapobieganie stopie cukrzycowej i po konsultacji z lekarzem nadaje się do stosowania w profilaktyce różnych infekcji skórnych oraz po zabiegach chirurgicznych.

Preparat ma rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Dostępny jest w różnej gramaturze, którą można dopasować do częstotliwości użytkowania. Poszukujesz więcej informacji na jego temat? Chętnie Ci ich udzielimy, wystarczy się z nami skontaktować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl