Produkty na odmrożenia na bazie colostrum

Trwałe zmiany skórne powstałe w wyniku oddziaływania wysokiej lub niskiej temperatury należy zawsze konsultować w gabinecie u specjalisty. Właściwie wdrożony proces leczenia skutecznie zapobiegnie trwałym i niepożądanym zmianom w Twojej cerze. Stosowanie preparatów jest dobrym krokiem, o ile niskie lub wysokie wartości ciepła nie uszkodziły Twojej skóry na stałe.

Krem na odmrożenia, czy maść na odmrożenia. Jaki produkt wybrać?

W naszym sklepie oferujemy maść na odmrożenia, którą zaleca się używać tylko wtedy, kiedy uszkodzony obszar skóry jest niewielki. Serum może również pomóc w procesie odbudowy powierzchni skóry. Przypuszcza się, że colostrum zawarty w naszych preparatach wspomoże też organizm w samoistnej regeneracji ciała.

Przypuszcza się, że przydatne okazują się również regularne natłuszczenia skóry odpowiednią maścią. Krem na odmrożenia z colostrum czy sera w pewnym stopniu pomagają w utrzymaniu wilgotnej cery, bo ich składniki zawierają przebadane dermatologicznie substancje nawilżające. Niezależnie od używanych przez Ciebie maści i innych preparatów pamiętaj, aby każde serum wcierać i delikatnie masować w miejscu odmrożenia!

Maść na odmrożenia dłoni - jak stosować?

Przed zastosowaniem maści czy serum z colostrum na odmrożenia należy ocieplić skórę, ale nigdy bez jej intensywnego pocierania - wystarczająco dobrze i naturalnie poradzi sobie z tym Twój organizm (za pomocą letniej wody lub wcześniej wspomnianego kremu natłuszczającego).

Oprócz tego dobrze jest też wspomóc swój organizm od środka - najlepiej pijąc ciepłe napoje. A jeśli odmrożenia dotyczą tylko obszaru Twojej twarzy (czyli uszu, nosa czy policzków), to w tak delikatnych miejscach również należy natłuścić skórę. Jeśli chcesz, to możesz w tym celu wykorzystać produkty z colostum z naszej oferty, które do pewnego stopnia wspierają naturalne procesy łagodzenia podrażnionej skóry.

W przypadku znacznie poważniejszych odmrożeń pierwsze kroki kieruj zawsze do najbliższego punktu pomocy medycznej. Często niej groźne obrażenia udaje się wyleczyć na własną rękę - czy to przy pomocy naturalnych sposobów, czy też ze wsparciem naszych maści i serum z colostum, które są w stanie pomóc w utrzymaniu odpowiednio natłuszczonej skóry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl