Produkty na odleżyny na bazie colostrum - najlepsze gojenie odleżyn

Jako producent kosmetyków i suplementów diety bazujących na colostrum oferujemy bogaty wybór produktów o prozdrowotnych właściwościach. Naturalna substancja, która znajduje się w składzie proponowanych produktach, wykazuje działanie regeneracyjne. Zaletę tę wykorzystaliśmy w trakcie prac nad preparatami pielęgnacyjnymi przeznaczonymi dla osób poszukujących sposobów na szybsze gojenie się ran, problemami skórnymi, a także narażonych na powstawanie odleżyn.

Kosmetyki z colostrum

W szerokiej gamie kosmetyków Genoscope szczególne miejsce zajmują produkty kierowane do osób pragnących zadbać o profilaktykę skóry. Spray na odleżyny, czy też maści i na bazie colostrum pomagają zapobiegać pęknięciom, łagodzeniu uczucia świądu, zmniejszaniu rogowacenia oraz powstawaniu infekcji. Colostrum, czyli pierwsze mleko, jest naturalną substancją, którą pozyskujemy od zwierząt pochodzących z certyfikowanych i ekologicznych hodowli na terenie Unii Europejskiej. Składniki aktywne, wchodzące w skład naszych kosmetyków, są poddawane badaniom laboratoryjnym, dzięki czemu nieustannie mamy kontrolę nad ich jakością.

Maść na odleżyny - najlepsze gojenie martwicy skóry

Maść na odleżyny z dodatkiem colostrum polecamy m.in. osobom, które są narażone na powstawanie odleżyn. Martwica tkanek występuję często u pacjentów z ograniczoną możliwością poruszania się i spędzających czas w pozycji leżącej. Długotrwały ucisk powoduje miejscowe niedokrwienie tkanek - w efekcie mogą powstawać m.in. trudne do wygojenia rany. Sposobów na zapobieganie odleżynom jest kilka, lecz jednym z filarów w profilaktyce problemów skórnych, jest pielęgnacja i sięganie po kosmetyki zapewniające odpowiednią ochronę płaszcza lipidowego oraz nawilżenie.

Formuła proponowanych przez nas maści wspiera opiekunów osób narażonych na powstawanie odleżyn, jak i osoby cierpiące na inne choroby skórne. Zachęcamy do wypróbowania kosmetyków nowej generacji z colostrum. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości i pytania dotyczące naszego asortymentu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami oraz do działu z bazą wiedzy - zgromadziliśmy tam najistotniejsze informacje na temat działania i właściwości colostrum.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl