CO TO JEST [GENO]COLOSTRUM?

Pomijanie najwyższych standardów jakościowych powoduje, że colostrum jako naturalna substancja może być zupełnie bezwartościowa i nie może być w pełni wykorzystana suplementach czy kosmetykach.

Wraz z rosnącą popularnością i świadomością tego czym jest colostrum i jakie niesamowite posiada własciowosci, na rynku zaczęły pojawiać się preparaty bardzo słabej jakości, bez żadnych parametrów jakościowych ani gwarancji pochodzenia.

W celu zapewnienia najwyższej jakości surowca, firma Genoscope wraz z Instytutem Badań, Nauk stosowanych i Nowych technologii w Warszawie, wprowadziło znak jakościowy [GENO]COLOSTRUM. Daje on gwarancję, że colostrum zawarte w produktach jest w pełni bezpieczne i spełnia najwyższe normy jakościowe. Tylko dzięki takiej parametryzacji możliwe jest utrzymanie najwyższej jakości i maksymalne wykorzystanie możliwości jakie daje tak wyjątkowa substancja jaką jest colostrum.

Co gwarantuje [GENO]COLOSTRUM?

1. Gwarantuje, że Colostrum zostało pobrane w najlepszym momencie po porodzie dzięki czemu ma najwyższą możliwą jakość.

2. Gwarantuje, że colostrum zostało pobrane bez szkody dla cieląt.

3. Gwarantuje, że colostrum zostało pobrane od zdrowych, wyselekcjonowanych krów i w jego składzie nie ma żadnych szkodliwych substancji - w szczególności antybiotyków i salomonelli.

4. Gwarantuje, że colostrum zostało pobrane tylko od stad na terenie Unii Europejskiej i Szwajcarii. Eliminuje to ryzyko kontaktu z inna florą bakteryjna pochodząca z krajów gdzie normy hodowlane sa na dużo niższym poziomie i nie sa tak restrykcyjnie przestrzegane jak przypadku Genoscope.

5. Gwarantuje, że do poboru colostrum wykorzystywane jest wiele niezależnych stad. Daje to gwarancje ciągłości dostaw oraz stałego utrzymywania jego najwyższej jakości. W przypadku korzystania tylko z jednego stada, kryteria te są bardzo trudne do zrealizowania ponieważ z każdym poborem colostrum jest inne – (było to szczegółowo omówione w odcinku Co to jest colostrum. Dodatkowo w przypadku wystąpienia epidemii w jednym, danym stadzie, zachodzi poważne ryzyko przedostania się wirusa do pobieranej substancji. Dzięki zastosowanym procedurom w poborze[GENO]COLOSTRUM to ryzyko jest całkowicie wykluczone.

6. Gwarantuje, że każda pobrana i wyselekcjonowana partia colostrum przechodzi niezależne testy laboratoryjne i przed każdym użyciem otrzymuje niezależny certyfikat jakościowy tzw COA (Certyficate of analyse)

7. Gwarantuje, że w każdym produkcie w którym[GENO]COLOSTRUM jest użyte, za każdym razem jego najwyższa jakość będzie powtarzalna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl