Polityka prywatności old

Deklaracja wykorzystywania danych osobowych

Firma Genoscope publikuje niniejszą deklarację, aby poinformować użytkowników o swojej strategii wykorzystania danych osobowych. Struktura witryny została zaprojektowana tak, aby można było ją przeglądać, bez konieczności identyfikacji i ujawniania danych osobowych.

Niniejsza deklaracja dotyczy sklepu internetowego działającego pod adresem www.genoscope.pl oraz wszystkimi innymi odwołaniami, którego właścicielem jest firma Genoscope, z siedzibą pod adresem ul. Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa, Polska.

Wszystkie witryny firmy Genoscope mogą zawierać odnośniki do witryn firm zewnętrznych, umieszczone tam dla wygody i informacji odwiedzających. Firma Genoscope nie ma wpływu na politykę ochrony danych osobowych prowadzoną przez te organizacje i w związku z tym, nie bierze odpowiedzialności za witryny firm zewnętrznych.

Dane osobowe

To informacje odnośnie imienia, nazwiska i tożsamości. Odwiedzający, który zdecyduje się pozostawić firmie Genoscope swoje dane osobowe, może mieć pewność, że dane te zostaną wykorzystane jedynie do umacniania współpracy z firmą Genoscope.

Dane inne niż osobowe

Firma Genoscope gromadzi i analizuje dane nie związane z konkretną tożsamością, w celu oceny sposobu w jaki odwiedzający użytkują witrynę internetową.

Wykorzystanie informacji

Firma Genoscope wykorzystuje informacje osobowe w celu oferowania usług oraz lepszego zrozumienia potrzeb odwiedzających. Informacje te umożliwiają w szczególności obsługę zamówień i transakcji, a także udzielanie pomocy technicznej. Dane inne niż osobowe są zbierane w celu tworzenia raportów dotyczących łatwości obsługi witryny, jej działania i skuteczności. Ma to na celu zwiększenie atrakcyjności treści i łatwości obsługi witryny.

Udostępnianie informacji

Firma Genoscope nie sprzedaje, nie wypożycza, nie dzierżawi, ani nie przekazuje nieodpłatnie, danych osobowych użytkowników stronom trzecim.

Zmiany w treści deklaracji

Jeśli w deklaracji wprowadzone zostaną aktualizacje warunków, opublikujemy je w witrynie i zaktualizujemy datę wydania niniejszego dokumentu. W przypadku istotnych zmian w treści, firma Genoscope zawiadomi o nich klientów, których dotyczą zmiany.

Kontakt z firmą

Cenimy wszelkie opinie naszych klientów. Ewentualne uwagi, lub pytania dotyczące naszej strategii ochrony danych osobowych prosimy przesłać na adres sklep@genoscope.pl, lub pocztą na adres naszego biura w Warszawie (patrz pozycja "Kontakt" w menu głównym).do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl