Leczenie ran i skaleczeń maścią na bazie colostrum

Leczenie ran i skaleczeń maścią na bazie colostrum
Rany i skaleczenia są powszechnymi urazami, z którymi boryka się wiele osób. Leczenie takich obrażeń może być trudne i czasochłonne, jednakże maści na bazie colostrum okazują się być skutecznym narzędziem w procesie gojenia się ran.
 

Maść na trudne rany na bazie colostrum wspierające regenerację tkanek 

Colostrum, zwane pierwszym mlekiem to naturalna, bioaktywna substancja wytwarzana przez wszystkie ssaki po urodzeniu dziecka – mające na celu skuteczne i szybkie wsparcie młodych. Zawiera on wiele składników odżywczych, w tym białka, witaminy, minerały oraz przeciwciała. Colostrum ma również właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, co sprawia, że jest ono skutecznym środkiem w leczeniu ran.

Maść na leczenie ran bazie colostrum zawierają wysokie stężenie białek, mających działanie regenerujące i przyspieszające gojenie ran. Badania wykazują, że stosowanie maści na bazie colostrum przyspiesza proces kuracji nawet trudno gojących się ran oraz zmniejsza ryzyko niebezpiecznych infekcji. Maść na gojenie ran pooperacyjnych na bazie colostrum są szczególnie skuteczne w leczeniu ran przewlekłych i trudno gojących się, takich jak owrzodzenia, odleżyny, a także ran pooperacyjnych. W przypadku skaleczeń i innych drobnych urazów, stosowanie maści na bazie colostrum bovinum przyspiesza proces gojenia uszkodzonych tkanek skóry i zmniejsza ryzyko wystąpienia zakażenia rany.

 

Diabetegen - maść wspomagająca gojenie ran i skaleczeń - najlepsze gojenie ran pooperacyjnych

Istnieją różne rodzaje maści na bazie colostrum, które są dostępne na rynku. Genoscope jako producent wysokiej klasy produktów opartych na colostrum (siarze) informuje, że należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze odpowiedniej maści, ponieważ tylko te, o najwyższej jakości gwarantują wysokie stężenie kluczowych substancji bioaktywnych - dowiedz się więcej o naszym [GENO]COLOSTRUM. Jednakże, zawsze przed zastosowaniem jakiegokolwiek leczenia, należy skonsultować się z lekarzem.

 

Maść na bazie colostrum taka jak Diabetegen jest skutecznym narzędziem w procesie gojenia się ran i skaleczeń. Dzięki zawartości wysokiej jakości białek i innych składników odżywczych, przyspieszają proces regeneracji tkanek i zmniejszają ryzyko wystąpienia infekcji, co sprawia, że jest to najlepsza maść na trudno gojące się rany.

  

 

 

Zobacz produkt DIABETEGEN - MAŚĆ Z COLOSTRUM WSPOMAGAJĄCA REGENERACJĘ SKÓRY

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl