Maść z colostrum - rozwiązanie na uporczywe owrzodzenia

Maść z colostrum - rozwiązanie na uporczywe owrzodzenia

Owrzodzenia, czyli trudno gojące się rany. Jaki jest skuteczny sposób na uporczywe owrzodzenia?

 

Owrzodzenia to bardzo bolesne i uciążliwe rany, które często występują u osób z cukrzycą. Nieleczone, prowadzą do poważnych powikłań, takich jak infekcje. Ignorowanie owrzodzeń doprowadzić może nawet do konieczności amputacji kończyn. Dlatego tak ważne jest zwalczanie ich w odpowiedni sposób. Wielu pacjentów boryka się z tym problemem przez długi czas, próbując różnych metod leczenia. Jednym z rozwiązań, które okazują się skuteczne w walce z owrzodzeniami, są maści na bazie colostrum, takie jak Diabetegen od firmy Genoscope.

 

Jak leczyć owrzodzenia? Diabetegen - silna maść na regenerację tkanek

Rozwiązaniem, które może okazać się wyjątkowo skuteczne w leczeniu owrzodzeń, jest maści na bazie colostrum. Diabetegen od firmy Genoscope to produkt stworzony specjalnie z myślą o diabetykach, zmagających się z problemami skórnymi, w tym z owrzodzeniami i stopą cukrzycową. Maść ta zawiera wysokiej jakości colostrum, które pochodzi z kontrolowanych hodowli oraz ponad 250 naturalnych substancji – dowiedz się więcej o naszych standardach oraz [GENO]COLOSTRUM. Przy potrzebie jeszcze intensywniejszego działania, rekomendowany jest silniej skoncentrowany Diabetegen Forte – Maść na bazie colostrum o silnym działaniu regenerującym tkanki skóry

 

Diabetegen - maść regenerująca tkanki

Na czym polega silne działanie maści na bazie colostrum?

Diabetegen jako maść regenerująca tkanki skóry działa aż na kilku poziomach. Po pierwsze, pomaga w sprawnej regeneracji uszkodzonego naskórka, w wyniku czego rany szybciej się goją. Po drugie, działa przeciwzapalnie, co zmniejsza ból i obrzęki wynikające z owrzodzeń. Po trzecie, maść Diabetegen ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze, co pomaga w zapobieganiu infekcjom – wszystkie te zalety zapewnia bioaktywna i naturalna laktoferyna.

 

Jak stosować diabetegen?

Maść silnie wspiera regenerację skóry. Diabetegen należy nakładać na rany dwa razy dziennie, najlepiej po dokładnym oczyszczeniu skóry wokół owrzodzenia. Ważne jest, aby stosować maść regularnie i nie przerywać leczenia przed uzyskaniem pełnego wyleczenia. Diabetegen to produkt, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród diabetyków i lekarzy. Produkt w sposób skuteczny i bezpieczny może być rozwiązaniem przy leczeniu owrzodzeń, pomagając w szybkim powrocie do zdrowia. Jest to produkt silnie działający na regenerację tkanek, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem i zapoznać z informacjami dołączonymi do produktu.

 

 

Zobacz produkt DIABETEGEN - MAŚĆ Z COLOSTRUM WSPOMAGAJĄCA REGENERACJĘ SKÓRY

 

oraz o silniejszej formule DIABETEGEN FORTE - MAŚĆ Z COLOSTRUM WSPOMAGAJĄCA REGENERACJĘ SKÓRY

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl